YT3 Music & Video Downloader v3.4 APK


YT3 Music & Video Downloader v3.4 APK
YT3 Music & Video Downloader v3.4 APK

YT3 Youtube Video Downloader (indirici) Mod Reklamsız APK indir.

Müzik ve yüksek kaliteli videolar indirin. YT3 Music Downloader basit ve sade bir arayüze sahip ve indirmeler birkaç saniye içinde başlıyor!

YT3 Music Downloader, birkaç saniye içerisinde YouTube’da barındırılan herhangi bir şarkıyı veya videoyu indirmenize izin veren bir uygulamadır. Harfi harfine. YT3 Music Downloader’daki indirme hızı gerçekten muhteşem.

YT3 Music Downloader’daki arayüz basit ve sezgiseldir. Yalnızca iki sekmeye sahiptir: biri sevdiğiniz sanatçı veya şarkıyı aramak, diğeri ise tüm indirmelerinizi göstermek için. Gezinmesi o kadar kolay olan bir uygulamayla karışmak imkansızdır.

YT3 Music & Video Downloader v3.4 APK

Belirli bir videoyu aradıktan ve dokunduktan sonra çeşitli seçeneklere sahip olacaksınız. Birincisi, eğer bir şarkıysa, şarkı sözlerini de izlerken doğrudan yayınlayabilirsiniz. Bu bir video ise, hangi formatta olursa olsun videoyu kendisi veya sadece sesi indirebilirsiniz.

YT3 Music Downloader’da indirme, bir düğmeye dokunmak kadar basittir ve sadece birkaç saniye sürer. Videoları kaydederken, bunu HD veya SD olarak seçebilirsiniz.
YT3 Music Downloader, video ve müzik indirmek için mükemmel bir araçtır ve TubeMate gibi büyük isimleri kıskanacak bir şeyleri yoktur. Basit arayüzü ve güçlü özellikleri ile olağanüstü bir uygulama.

MOD: Reklamsız ( Ad free).

APK indirme Linkleri (Downloads): 6 MB
Mediafire < - > Yadisk (3.1)

TAKİP ET   Google News Abone Ol

Etiketler:


Bir Yorum Yaz