Yeni FPS Oyunu Tactical Warfare Android ve iOS için Çıktı İndir


Uluslararası yayıncı MY.GAMES, bugün Xbox One ve PlayStation 4'te piyasaya sürülecek yeni bir premium taktik birinci kişi nişancı olan Warface: Breakout'u duyurmaktan heyecan duyuyor. Oyunun Standart Sürümü artık satın alınabilir dijital olarak 20 dolardır.
Yeni FPS Oyunu Tactical Warfare Android ve iOS için Çıktı İndir

Tactical Warfare, cihazdan bağımsız olarak arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz ÜCRETSİZ OYNANAN FPS’dir. Doğru, Mobil ve PC arasında CROSS-PLAY var! Android ve iOS için indirebilirsiniz.

Tactical Warfare FPS Oyunu Tanıtım Videosu


Klasik çekim tarzını geri getiren fakat yeni heyecan verici oyun modları ve daha fazlasıyla FPS deneyimini yaşayın!

Çeşitli silahlarla yüksek yetenek hedefli savaşların tadını çıkarın ve REKABETLİ SIRALANMIŞ MERDİVENİN zirvesine çıkın!

Oyunların toplumsal yönleri, arkadaşlarınızla Klanlar oluşturarak ve üstünlük için yakıcı savaşta öteki klanlara karşı oynayarak daha da iyi hale getirildi!

Daha fazla adrenalin dolu macera arıyorsanız, sadece PvP’ye atlamak istemiyorsanız, arkadaşlarınızla takım kurun ve BOSS RAID’deki PVE içeriğimize dalın ve Zombies ordularına ve gizli patronlara karşı hayatta kalmak için savaşın!

Heyecan verici oyun modlarının keyfini çıkarın:

Bombalama Görevi

Her rakibi devirmek için ekip arkadaşlarınızla ortaklaşa iş yapın veya bu aksiyon dolu vazife modunda ölümcül C4’ü patlatma veya etkisiz hale getirme görevini tamamlayın! Oynamak istediğiniz tur sayısına 5’ten 14’e karar verin ve zaferinizi kazanmak için belirlenen tur sayısını kazanan ekip olun!

Takım Ölüm Maçı:
Karşı takımdan önce muayyen sayıda öldürmeye ulaşarak takımınızla zafer kazanın ya da verilen vakit dilimi içinde maksimum öldürmeye ulaşın. Oyuncular bir rakip tarafından öldürüldüklerinde üssünde tekrar doğmaya devam ettikleri için ölüm bile Deathmatch’te sizi durdurmaz.

Elemek

Ortadan Kaldır modunda kazanmak için rakip takımın her üyesini yok et! Toplam tur sayısı 5 ile 13 içinde ayarlanabilir ve hangi ekip belirlenen tur sayısını kazanırsa maçı kazanır.

Özel Savaş

[Team Deathmatch] ve [Deathmatch] kurallarına uyun, ancak bir bükülme ile! Bıçak Modu (ateşli tabanca yok), Tabanca Modu (ancak ikincil tabanca), Keskin Nişancı Modu (sadece keskin nişancı tüfeği) ve El Bombası Modu (sadece tabanca atma) ).

Ölüm Maçı

Herkes bir düşman! EXP ve GP kazanmak için verilen süre içinde muayyen sayıda öldürme / ölüme ulaşmayı amaçlayan 10 oyuncuya kadar savaşa katılabilir.

Patron Baskını:
Dört oyuncu ölümcül zombilerle üç güçlük seviyesinde savaşım eder: EASY, NORMAL ve HARD. Amaç, bir zombi saldırısından hayatta kalmak ve ödülleri almak için patronu yenmektir.

VE ÇOK DAHA FAZLASI !

Taktiksel Savaş, oyunun bütün yanlarını geliştirmek için tertipli güncellemelere haiz olacak.
Ve şaşırtıcı yeni kozmetikler de ekleyin!

NASIL İNDİRİLİR ?


Download Android Google Playstore

Download iOS

Not: Oyun henüz Türkiye için Google Play Store ve App Store üstünden indirilememektedir. Android Kullanıcıları aşağıdaki yöntemi uygulayarak APK olarak indirebilir.

Aşağıdaki Linkten APKPure uygulamasını android cihazınıza yükleyin. Yüklemeden indirme linkine tıklamayın kafanız karışabilir.

Link: https://www.haberbucuk.com/apkpure-app-nasil-indirilir

Aradından aşağıdaki linkten oyunu indirmek için tıklayın. Tıkladığınızda APKPure uygulaması ile aç seçeneğine tıklarsanız kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

İndirme Linki: ApkPure TIKLA

TAKİP ET   Google News Abone OlBir Yorum Yaz