Yaralılara kalp masajı yapılırken yakınları gözyaşlarını tutamadı!


Bolu'da otomobilin kontrolü kaybederek dereye düşmesi 4 kişinin yaralanmasına neden oldu. Ağır yaralanan Mehmet Efe Bilgen'e kalp masajı yapıldığında olay yerine gelen yakınları gözyaşı döktü. Bilgen'in babasının bir hafta içinde askere gideceği ve on yıl önce trafik kazasında hayatını kaybettiği bildirildi.
Yaralılara kalp masajı yapılırken yakınları gözyaşlarını tutamadı!

Kaza, saat 19.00 sıralarında Abant Tabiat Parkı yolunda meydana geldi. Mudurnu ilçesindeki akraba ziyaretinden Bolu'ya dönen Süha Bilgen yönetimindeki 14 AAL 097 plakalı otomobil, sürücüsünün direksiyon kontrolünü yitirmesi sonucu 15 metre yükseklikten dere yatağına devrildi. Hurdaya dönen otomobilin sürücüsü ile yanındaki aynı aileden Mehmet Sefa Bilgen, Sena Bilgen ve Hikmet Bilgen yaralandı. Yaralılara ilk müdahale ihbar üzerine kaza yerine gelen sağlık ekiplerince yapıldı. Hafif yaralanan Sena, Hikmet ve Süha Bilgen halatla yukarıya çekilerek ambulansa bindirildi.

KALP MASAJI YAPILDI, YAKINLARI DUA ETTİ

Durumu ağır olan ve kalbi duran Mehmet Efe Bilgen'e ise kaza yerinde kalp masajı yapıldı. Dakikalarca süren kalp masajı sırasında, kazayı duyup olay yerine gelen Bilgen ailesinin akrabaları büyük üzüntü yaşadı. Mehmet Efe Bilgen'in kuzeni olay yerinde gözyaşı döküp dua etti. Kazadan yaralı olarak kurtulan anne Hikmet Bilgen kalp masajı yapıldığı sırada oğluna bakamadı. Anne Bilgen ambulansa götürüldüğü sırada, "Oğlum gitti" diyerek gözyaşı döktü. Kalp masajıyla hayata döndürülen Mehmet Efe Bilgen ve diğer yaralılar ambulanslarla kentteki hastanelere kaldırıldı.

HASTANEDE YAŞAMINI YİTİRDİ

Bolu'da geçirdiği kaza sonucu kalp masajıyla hayata döndürülüp, hastaneye kaldırılan Mehmet Sefa Bilgen, doktorların tüm çabasına rağmen yaşamını yitirdi.

BABASI 10 YIL ÖNCE TRAFİK KAZASINDA ÖLDÜ

Mehmet Efe Bilgen'in babasının da 10 yıl önce geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybettiği öğrenildi. Ayrıca Bilgen'in 1 hafta sonra askere gideceği öğrenildi.

TAKİP ET   Google News Abone Ol

Etiketler:


Bir Yorum Yaz