Xiaomi Mi 10, 8 Mayıs'ta Hindistan'da satışa Çıkarıldı: Beklenen fiyati, özellikler ve daha fazlası..


Xiaomi Mi 10, 8 Mayıs'ta çevrimiçi bir lansman etkinliği ile Hindistan'da lanse ediliyor. Beklenen fiyatı, özellikler ve diğer ayrıntılar.
Xiaomi Mi 10, 8 Mayıs'ta Hindistan'da satışa Çıkarıldı: Beklenen fiyati, özellikler ve daha fazlası..

Xiaomi şimdi Hindistan'daki amiral gemisi Mi 10 parlak zeka telefonunu piyasaya sürüyor. Bugün bir çevrimiçi basın brifinginde, şirket 8 Mayıs'ta telefonu piyasaya süreceğini duyurdu. Akıllı telefon başlangıçta 31 Mart'ta başlayacaktı. Ancak, devam eden COVID-19 kilitleme sebebiyle daha sonraki bir tarihe ertelemek. Ülke bir aydan fazladır kilitli olduğu için İçişleri Bakanlığı kısıtlamaları gevşetmeye başladı. Bu, e-ticaret sitelerinde bile geçerlidir, yani turuncu ve yeşil alanlarda temel olmayan malları teslim etmeye başlayabilecekleri anlamına gelir. Fırsattan yararlanan Çinli üretici, 8 Mayıs Cuma günü Mi 10'un çevrimiçi lansman etkinliğine ev sahipliği yapmış olacak.

Xiaomi, İtalya, Almanya, Fransa ve daha fazlası dahil olmak suretiyle küresel pazarlarda Mi 10 amiral gemisi zeki telefonunu piyasaya sürdü. Yakışıklı ilk Şubat ayında Çin'de açıldı. Bu, yaklaşan cihazın özelliklerini ve özelliklerini aslına bakarsan bildiğimiz anlamına geliyor. Bununla birlikte, fiyat için 8 Mayıs'ta canlı akışa geçmemiz gerekecek.

Xiaomi Mi 10 Fiyatı:

Fiyatlandırmaya gelince, akıllı telefon Çin'de 3,999 CNY (kabaca 4.011 Türk Lirası) başlangıç ​​fiyat etiketi ile piyasaya sürüldü. Xiaomi Başkan Yardımcısı ve Hindistan Genel Müdürü Manu Kumar Jain, telefonun ithalat vergisi ve GST şeklinde faktörleri dikkate alarak değişik bir fiyatlandırma modeli ile geleceğini söyledi. Bu, Mi 10'un yakın zamanda yayımlanan OnePlus 8 ve Apple iPhone SE ile direkt rekabet edeceği anlamına geliyor. 

Xiaomi Mi 10 Özellikleri:

Spesifikasyonlar söz mevzusu oldugunda, Xiaomi Mi 10, 90Hz yenileme oranına haiz 6.67 inç FullHD + kavisli AMOLED Ekrana Sahip . El aletinedört çekirdekli Snapdragon 865 işlemci güç verecek. 12GB'a kadar RAM ve 256GB yerleşik depolama kapasitesine sahiptir. Tüm bunlar 30W hızlı kablolu ve kablosuz şarj desteğine sahip 4.780mAh batarya ile destekleniyor.

Optik ön tarafta, Xiaomi Mi 10, 13 megapiksel geniş açılı lens ve iki 2 megapiksel kamera ile birleştirilmiş 108 megapiksel birincil kameradan oluşan dört kameralı bir kurulum sunar. Önünde, 20 megapiksel selfie kamera var.

TAKİP ET   Google News Abone OlBir Yorum Yaz