Whatsapp'taki bu yeni özelliklere fazlaca şaşıracaksınız! Gelişmiş video...


arasında en popüler olan WhatsApp, kullanıcıları için iyileştirmeler yapmaya devam ediyor. Yaptığı değişimler ve geliştirmelerle kendisini gün geçtikçe ileriye taşıyan uygulamanın yakın zamanda yeni bir sürümü çıkacak. Biz de WhatsApp’ın yeni sürümüyle ilgili bilgileri sizler için bir araya getirdik.
Whatsapp'taki bu yeni özelliklere fazlaca şaşıracaksınız! Gelişmiş video...

İletişim araçlarının gelişmesi ve yeni medya ile oluşan dijital dünyada WhatsApp’ın önemli bir yerinin bulunduğunu görebiliyoruz. Dünyanın en popüler mesajlaşma aracı olan WhatsApp hiçbir zaman razı gelmiyor ve sürekli kendisini yeniliyor. Hayatımızın eğer olmazsa olmazları içinde mühim bir yere sahip olan bu uygulama yakında getireceği yeniliklerle de kullanıcılarını memnun edecek gibi görünüyor. Önümüzdeki günlerde WhatsApp’a gelecek yeni özellikler uygulamanın etkinliğini artırmaya yönelik. İşte bu zamana kadar sunmuş olduğu hizmetlerle kullanıcısının takdirini kazanan WhatsApp'ın kullanım kolaylığının çoğaltmak ve hızlı sıkıntı çözümleri taktim etmek için hem iOS bununla beraber Android için getireceği beş yeni özellik!

 

KAREKOD İLE KİŞİ EKLEME

Artık WhatsApp uygulaması üzerinden arkadaşlarınızı eklemek için detayları manuel olarak doldurmanıza gerek kalmayacak. Çünkü gelecek olan karekod uygulaması bir bir tuşlama yapma derdine son veriyor. Bu hususiyet sayesinde, tek bir muamele ile, eklemek dilediğiniz bireyin karekodunu telefonunuza taratarak listenize yeni bir iletişim bilgisini dahil edebileceksiniz.

GELİŞMİŞ VİDEO KONFEREANS

Uygulamanın en fazlaca kullanılan özelliklerinden olan video görüşme WhatsApp tarafından sürekli geliştiriliyor. Bununla ilgili olarak eklenecek olan yeni geliştirmeyle birlikte sekiz kişi aynı anda görüşmeye katılabilecek. Konferansların verimini artıracak bir diğer hususiyet de görüşme esnasında dilediğiniz kullanıcının ekranını büyütebilecek olmanız.

KaiOS İÇİN DURUM ÖZELLİĞİ

Bildiğiniz benzer biçimde WhatsApp’ın konum özelliği yardımıyla şahıs listenizle 24 saat boyunca görünebilir olan güncellemeler paylaşabiliyorsunuz. Artık bu popüler özelliği KaiOS kullanıcıları da kullanabilecek. Eğer siz de KaiOS işletim sistemine haiz bir telefon kullanıyorsanız, yeni sürümle birlikte, konum hususi durumunun keyfini çıkarabileceksiniz.

WHATSAPP WEB VE MASAÜSTÜ İÇİN KARANLIK MOD

WhatsApp’ın kullanıcılarla buluşturacağı bir öteki hususiyet, karanlık mod. Uygulamanın çok sevilen, muhteşem koyu mod temasını artık bilgisayarlarınızda da kullanabileceksiniz. Cihazınızın batarya performansını düşürmeyen ve pil tasarrufu yapabileceğiniz bu bilhassa uygulamanın keyfini doyasıya yaşayacaksınız.

HAREKETLİ ÇIKARTMALAR

Arkadaşlarınızla mesajlaşırken gönderdiğiniz yazılı mesajlar kadar, emojiler ve çıkartmalar da mühim. Bugün günde milyonlarca şahıs dünya çapında her gün popülerleşen çıkartmaları paylaşıyor. WhatsApp getireceği hareketli çıkartma paketleriyle sizlere kendinizi daha eğlenceli anlatım edebileceğiniz bir hususiyet sunmayı hedefliyor.

Whatsapp kullanım kolaylığı ve güç tasarrufu amacıyla eklenecek olan bu yeni özellikler yardımıyla daha keyifli ve akıcı bir edinim yaşatmayı amaçlıyor. Siz de yeni sürüm yayınlandığında uygulamayı güncelleyerek yukarıda saydığımız özellikleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

TAKİP ET   Google News Abone OlBir Yorum Yaz