Volim Fiyatları 2021


Ülkemizde alkollü içkilerin fiyatları en çok vergi alınan ürünlerin neredeyse başında gelmektedir. Dolayısıyla sürekli zam gelen alkol fiyatları neredeyse yüzde onar onar artmaktadır. Sizler için en güncel zamlı volim fiyatlarını tüm volim markalarıyla birlikte paylaştık.
Volim Fiyatları 2021

Aşağıdaki fiyatlar satın alınan yere ve bölgeye göre (migros, tekel, büfe, market..) değişebilmektedir. Fazla olmasa da bir miktar fark olabilir. İşte 2021 yılı volim fiyatları:

Volim Nedir ?

Volim, %14.4 alkol seviyesine sahip alkollü meşrubattır. Çoğu tekel bayilerde satılır. Hem de her çeşidi meyve aromalıdır. Şişesinin manzarası ile katiyen alkollü meşrubat olduğunu anlayamazlar ama gayet iyi bir alkol seviyesine sahip olduğunu söyleyebilirim. İnsanlar genellikle çakırkeyif olmak amacıyla bu içeceği tüketirler. İçimi gayet kolaydır, az meşrubat ile güzel baş isteyenlerin de içeceğidir. 

Volim Alkol Oranı Nedir?

Yukarıda da söylediğim gibi %14.4 alkol seviyesine sahip. Bu içeceği tüketen fazlası şahıs yüksek alkol seviyesi yüzünden tüketiyor. Az fiyat, çok alkol mantığıyla. Eğer aşırı alkolik biri değilseniz, 2 tanesi bile çakırkeyif yapabilir.

Volim Çeşitleri Nelerdir?

Volimin her çeşidi meyve aromalıdır. Meyve aroması olmayan bir içeceği yok. Aromalı biraları seven bireylerin fazlası Volim'i beğenirken, beğenmeyenler de oluyor tabi. Bildiğim ve denediğim 2 çeşidini aşağıya yazıyorum.

  • Limonlu
  • Vişneli
  • Karpuzlu
  • Elmalı
  • Bunlar dışında da birkaç çeşidi olduğunu biliyorum.

Volim Fiyatı Nedir?

Volim güncel olarak şu an 17 TL'den satılmaktadır. Çoğu tekel bayide aynı fiyattır. Az maliyet, çok içki isteyenlerin tercihidir.

Volim Nerede Satılır?

Volim hemen hemen her büfe, tekel ve migroslarda satılmaktadır.

TAKİP ET   Google News Abone Ol

Etiketler:


Bir Yorum Yaz