Valorant 2 Haziran 2020’de çıkış yapacağını duyurdu !


Riot Games’in 5’e 5 ekip savaşı oyunu Valorant’ın çıkış tarihi resmi olarak açıklandı. Riot Games, oyunun 2 Haziran tarihinden itibaren dünyanın büyük kısmında ücretsiz bir şekilde oynamaya aleni olacağını söyledi.
Valorant 2 Haziran 2020’de çıkış yapacağını duyurdu !

7 Nisan’da kapalı beta olarak oyunculara kapısını açan, VALORANT, toplumsal medyadan paylaştığı bir video ile çıkış tarihini duyurdu. Riot Games’in FPS oyunu, 2 Haziran 2020 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek.

Riot Games’in 7 Nisan’da kapalı beta olarak önümüze sunduğu FPS oyunu VALORANT ile ilgili yeni bilgiler gün yüzüne çıktı. Oyunun Baş Yapımcısı Anna Donlon ve Oyun Direktörü Joe Ziegler’in 1 dakika süresince bizlerle konuştuğu videoda oyunun tam sürümünün ne zaman çıkacağını öğrendik. VALORANT’ın resmi çıkış tarihi 2 Haziran 2020 olarak açıklandı.

League of Legends’ın onuncu yılı kutlamalarında bizlere tanıtılan FPS oyunu Project A’nın önce adını öğrenmiş, kısa bir sürenin ardından da oyunu deneyim etme fırsatı bulmuştuk. Projenin duyurulduğu günden beri resmi Twitter hesaplarından paylaştıkları videolar ile birlikte biz oyuncuları, oyunun yapım aşaması ile alakalı devamlı bilgilendirmişlerdi. Bu videoların neredeyse hepsinde VALORANT’ın Baş Yapımcısı Anna Donlon bulunuyordu.

Bugün tekrar karşımıza bir video ile çıktı kendisi. Bu sefer paylaştığı bilgi, oyunun imal aşaması ile değil çıkış tarihi ile ilgiliydi. Videoda VALORANT’ı önümüzdeki birkaç ay arasında çıkartmayı planladıklarını ama bunu yapamayacaklarını söyleyen Joe Ziegler’in sözünü Anna süratle tamamladı. Çünkü önümüzdeki birkaç hafta içinde çıkarmayı planlıyorlardı. Söylediklerinde haklılar. Açıklanan tarihe göre VALORANT, bundan 12 gün sonra tam sürüm olarak çıkışını gerçekleştirecek.

2 Haziran 2020 tarihinde VALORANT’ın tam sürümünün çıkışı gerçekleşecek. Böylece kapalı beta erişimi elde edemeyen oyuncular da artık oyunu deneyim edebilecekler.

TAKİP ET   Google News Abone OlBir Yorum Yaz