Ünlü Boks Şirketi, İngiliz Ulusal Şampiyonu Bünyesine Aldı. Türkiye’de 2 Maç Yapmıştı!


İngiltere’nin amatörde savaşan ağır sıkleti Solomon Dacres, planladığı profesyonel kariyeri öncesinde ülkenin en iyi destekçilerinden biriyle güçlerini birleştirdi. Dacres’in amatör kariyerinde 9 galibiyet, 5 mağlubiyeti bulunuyor. Yenilgilerinde hiç nakavt olmadı, puanlarla maçlarını kaybetmişti.
Ünlü Boks Şirketi, İngiliz Ulusal Şampiyonu Bünyesine Aldı. Türkiye’de 2 Maç Yapmıştı!

Hatta 2 maçını da Türkiye’de yapmıştı. Türkiye’de; Aleksandar Mraovic ile yaptığı maçı kazanırken, Mücahit Ilyas ile yaptığı maçı kaybetmişti.

Dacres; Anthony Joshua, Daniel Dubois ve Joe Joyce gibi isimlerle antrenman da yapmıştı.

Dacres, Hangi Şirketle Anlaştı?

ek para kazanmanın yolları

Eddie Hearn’ün sahibi olduğu İngiliz Boks Şirketi Matchroom Boxing, 2017 ulusal şampiyonu ve World Series of Boxing (Dünya Boks Ligi) duayeni Solomon Dacres’i satın aldığını duyurdu.

Dacres’in Açıklaması

ek para kazanmanın yolları

Solomon Dacres: “Ulaşmak istediğim seviye bu! Bir ağır sıklet şampiyonunun sergilediği seviyeyi gördüm. AJ’nin kariyeri boyunca sergilediği aynı sıkı çalışma ve özveriyle, bu seviyelere de ulaşabileceğime eminim. Sky Sports ve DAZN izleyicileri benden çok patlayıcı bir tarz görmeyi bekleyebilir. Bir ağır sıklet için hızlı ellerim var ve çok fazla gücüm var. Hayran dostu bir tarzım olduğunu söyleyebilirim. Heyecan getireceğim.” dedi.

TAKİP ET   Google News Abone Ol

Etiketler:


Bir Yorum Yaz