Tyson Fury: "Filiz lahana gibi kesilecek"


Yenilmez İngiliz-İrlanda boksör Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) emin olduğunu Joe Joyce yeneceğim Alexander Usyk fazla zorlanmadan.
Tyson Fury: "Filiz lahana gibi kesilecek"

İngiliz medyasına verdiği röportajda WBC ağır sıklet şampiyonu  İngiltere'den Tyson Fury , Usyk VS Joyce dövüşü hakkındaki düşüncelerini paylaştı .

- Joyce, Usyk'i kolayca durdurur . Usyk'in insanların birkaç yıl önce düşündükleri büyük tehdit olduğunu sanmıyorum. Seyir halindeyken iyiydi. İki ağır sıklet kavgası oldu ve her ikisinde de acı çekti. Gerçekten mi. Yıllardır ringde olmayan Witherspoon'a karşı iyi görünmüyordu  .

 

Chisora'ya karşı iyi görünmüyordu  . Dürüst olmak gerekirse, Chisora'nın savaşı berabere yaptığını düşünüyorum. Filiz iyi görünmüyordu. Büyük Joe'nun onu fark edeceğini sanmıyorum . Bir orta sıklet ile ağır bir dövüşe benzeyecek. Keşke Joe uygun bir şekilde, zor puan verseydi .

Bu, yüzüğün etrafında koştuğunuz ve şakalarınızı dürttüğünüz 3 rauntluk bir dövüş değil, bu benim gibi gemiye çıkabilen, ileriye giden, duvarda bir delik açabilen bir dinozorla 12 tane 3 dakikalık raund. 102 kg küçük, ince bir çocuğa karşı 124 kg. Sanırım Usyk lahana gibi doğranacak - Fury dedi .

Arkadaşlar, Usyk-Joyce kavgasının sonucu ne olur sizce?

TAKİP ET   Google News Abone Ol

Etiketler:


Bir Yorum Yaz