Türk Telekom projesi ile kullanıcılarından beğeni ve alkış aldı!


Türkiye’nin 3 mobil operatöründen kabul edilen Türk Telekom yeni projesi ile kullanıcılarının takdirini topladı. İşte detaylar.
Türk Telekom projesi ile kullanıcılarından beğeni ve alkış aldı!

Türkiye’de telekomünikasyon denildiğinde akla gelen ilk isimlerden birisi de şüphesiz Türk Telekom. Şimdiye kadar pek fazlaca proje ile gündeme gelen Türk Telekom, bir kere daha kullanıcılarının takdirini toplamayı başardı.

Sosyal sorumluluk kapsamında başlatılan Günışığı projesi ile binlerce görme yetiş kusurlu olan çocuğa tahsil verildi.

Türk Telekom son projesi ile kullanıcılarından alkış aldı

Türk Telekom tarafından konu ile ilgili paylaşılan bültende şu satırlara yer verilmişti

Türk Telekom, sosyal mesuliyet bilinciyle yürüttüğü projelere Günışığı ile devam ediyor. Türk Telekom’un az gören küçüklere yönelik hayata geçirdiği ‘Günışığı’ projesi kapsamında, çocuklar ile aileleri, Covid-19 nedeniyle Mart ayından itibaren uzaktan idame eden 2019-2020 tahsil tedris yılını tamamladılar. Engelsiz Yaşam Derneği (EY-DER) iş birliğiyle yürütülen Günışığı projesindeki çocuklar ve aileleri Nisan ve Mayıs aylarında hafta içi her gün değişik branş öğretmenlerinden canlı yayın ile Günışığı eğitimi aldı.

Türk Telekom projesi ile kullanıcılarından beğeni ve alkış aldı!

Proje dâhilinde 43 binden fazla kişiye Günışığı eğitimi verilirken, ‘az gören eğitimci eğitimi’ içeriği ailelere aktarıldı. Canlı derslerde gösterim sırasında öğrencilerden gelen sorular da yanıtlandı. Aile eğitimi içeriklerinin yanı sıra ‘Az gören eğitimci eğitimi’ ile anne babaların eğitimci rolüne yardımcı sağlandı. Bu dönemde az gören ailelerinin birbirleriyle iletişimi arttı.

Biz de Türk Telekom’u bu başarıya ulaşmış projesinden ötürü kutlama ediyoruz. Kullanıcılarına bedava dakika, web vermelerindense muhtaç küçüklere öğrenim fırsatı vermeleri çok daha önemli.

TAKİP ET   Google News Abone OlBir Yorum Yaz