Tesla Cybertruck Araba İnşa'sı (Part 4/4: Final)


Tesla Cybertruck Arabasından İnşa etmeye Çalışan youtube kanalındaki videoları size 4 part şeklinde sunacağız. . Partimizi inceleyelim
Tesla Cybertruck Araba İnşa'sı (Part 4/4: Final)

Ayrıca paslanmaz çelikten imal edilmiştir ve aslen sürülebilir olacaktır.
Eğer becerileriniz varsa, kendinize bir Cybertruck Arabası inşa edebilirsiniz. Hacksmith YouTube kanalındaki adamlar yarı boyutta olsalar bile yapıyorlar.

Ölçek haricinde Hacksmith Cybertruck şimdiye kadar orijinaline mümkün olduğunca sadık. Ayrıca paslanmaz çelikten yapılma ve açıkça elektrikli. Başka bir deyişle, itme için bir motoru ve pilleri vardır.

Tesla Cybertruck Araba İnşa'sı Part 4/4(VİDEO) FİNAL

Metal ustaları olan Hacksmith'ten çocuklar, Elon Musk'un kamyonet sunumunda bildirdiği önlemleri aldı ve SolidWorks'ün yardımıyla bir model yaptı . Gördüğümüz kadarıyla, 17 paslanmaz çelik parça ile vücudu hazırlamayı başardılar.


Video, bütün bu büyüleyici mühendislik parçasının yanı sıra süspansiyon, arka ve ön akslar, motor, diferansiyel ve direksiyon sistemini hazırlama çabasını gösteriyor.


Yarı boyutlu Cybertruck'un üretimi muhtemelen birçok bölüm alacak ve yukarıdaki video en az dört taneden sadece birincisi.

Bu videonun sonunda, bir sonraki videonun tanıtımını yapacağız. Mini Cybertruck zaten çalışıyor ve şaşırtıcı bir yapılandırma gösteriyor. Dürüst olmak gerekirse, aldığımız tek sürpriz bu değil. Son sahne , stresli cilt yapısının orijinali yapmayı vaat etmiş olduğu kadar dayanıklı olmasını istiyor . Ama bu bir sonraki bölümün cevaplaması için.

Bölümleri

Tesla Cybertruck Araba İnşa'sı (Part 1/4: Motor ve Arka Tekerler Kısmı)

TIKLA

Tesla Cybertruck Araba İnşa'sı (Part 2/4: motor kısmı)

TIKLA

Tesla Cybertruck Araba İnşa'sı (Part 3/4: bitmek üzere)

TIKLA

Şuan Burdasın !

Tesla Cybertruck Araba İnşa'sı (Part 4/4: final)

TIKLA

TAKİP ET   Google News Abone OlBir Yorum Yaz
Sitemizden en faydalı şekilde yararlanmanız için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.

Şartlar ve Koşullar