TBMM: koronavirüs Verisini Açıkladı !


Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanvekili Nimetullah Erdoğmuş, koronavirüs istila sürecinde 9'u personel 10 ferdin testinin pozitif yönde çıktığını söyledi. Erdoğmuş “Biri TBMM'de çalışan bir televizyon kameramanı olmak üzere toplam 3 bireyin ise tedavi periyodu devam etmektedir. Tespit edilen bütün vakalarda lüzumlu tedbirler alınmış, testi pozitif çıkan kişilerle i·lişki ihtimali olan herkes teste tabi tutulmuş ve takip edilmiştir” dedi.
TBMM: koronavirüs Verisini Açıkladı !

TBMM Genel Kurulu’nda çalışmalar devam ediyor. TBMM Başkanvekili Nimetullah Erdoğmuş, TBMM’deki koronavirüs vakası sayısını açıkladı.

"10 KİŞİDE KORONAVİRÜS GÖRÜLDÜ, 7 KİŞİNİN TEDAVİSİ TAMAMLANDI"

Erdoğmuş, koronavirüs istila sürecinde 9'u personel 10 bireyin testinin pozitif çıktığını söyleyerek, “Bu kişilerden 7'sinin tedavisi tamamlandı ve görevlerine başladılar. Biri TBMM'de çalışan bir tv kameramanı olmak üzere toplam 3 kişinin ise tedavi dönemi devam etmektedir. Tespit edilen bütün olaylarda gerekli tedbirler alınmış, testi pozitif yönde çıkan kişilerle i·lişki ihtimali olan hepimiz teste tabi kapılmış ve takip edilmiştir. Bunların dışında bir olay tespiti yoktur" ifadelerini kullandı.

TAKİP ET   Google News Abone Ol

Etiketler:


Bir Yorum Yaz