Survivor'da kim elendi, kim gitti 23 Haziran ? Survivor 2020 SMS sıralamasını kim kazandı ve ada'ya veda eden isim!


'Survivor'dan kim elendi?' Survivor 2020'de çeyrek final heyecanı devam ederken, yarışmanın ekranlara gelen 116. Bölümünde eleme konseyi toplandı. Sercan, Evrim ve Nisa'nın elem potasında olduğu Survivor 2020'de 23 Haziran Salı akşamı kırmızı ya da mavi takımdan bir şahıs SMS listesinde nazaran elenerek adaya veda etti. İletişim oyununun da oynandığı Survivor son bölümde, kırmızı takım ödülü kazanarak sevdikleriyle görüşme fırsatı yakaladı. İşte, Survivor 2020 SMS sıralaması ve adadan elenen yarışmacı.
Survivor'da kim elendi, kim gitti 23 Haziran ? Survivor 2020 SMS sıralamasını kim kazandı ve ada'ya veda eden isim!

Büyük finale günler kala heyecanın arttığı Survivor 2020 23 Haziran Salı akşamı eleme heyecanı ile sevenlerinin karşısına çıktı. Survivor'da bu hafta bireysel dokunulmazlığı kazanan 2 defa kazanan Cemal Can Sercan'ı ve Evrim'i, Sercan ise Nisa'yı potaya göndermişti. Eleme konseyinde birleşen kırmızı ve mavi ekip yarışmacılarından bir ismin halktan gelen SMS'lerle en az oyu alarak adaya veda etti. Böylece 7 isim bir üst tura yükseldi.

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?

Survivor'da bu hafta Sercan, Nisa ve Evrim'in eleme potasında olduğu konseyde heyecanlı gelişmeler yaşandı.

SMS oylaması sonuçlarına göre Acun Ilıcalı minimum oyu alan yarışmacıyı açıkladı. Bu hafta Survivor 2020'de en az oyu alarak Survivor'dan elenen isim Evrim oldu. 

SURVİVOR İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da oynanan kontakt oyunu yine heyecanlı anlara neden oldu. Kırmızı ekip kazanması halinde Berkan, Mavi ekip kazanması halinde Nisa, Cemal Can ve Barış’ın geçen haftanın ödülü olan 3 arkadaştan, üç de aileden gelen video klip ödülünden faydalanacağı mükafaat oyununda avantajı kazanan Mavi takım oldu.
Yarışmacı seçme hakkı sağlayan mavi takım Survivor kontakt oyununda beklenen performansı yakalayamadı. Böylece Survivor kontakt ödülünü 10'a 7 kırmızı ekip kazandı.

SURVİVOR EVRİM KİMDİR?

Survivıor 2020'nin aşırı istekli yapısıyla dikkat çeken ismi Evrim Keklik, 1990 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İlkokul 1. Sınıfta Fenerbahçe Spor Kulübü'nde voleybola başlamış olan ve 10 sene boyunca idame eden Keklik kendisini şöyle anlattı:

Fenerbahçe Spor Kulübü sonrasında Galatasaray voleybol takımına geçirme oldum ve 1 sene sonra ordan da Konya Ereğli Belediyesi voleybol takımına transferim gerçekleşti. Omzumda oluşan sakatlıktan ötürü tedavilerim uzun sürdü ve voleybola ara vermek zorunda kaldım bu sırada Ankara Gazi Üniversitesi Besyo bölümünde eğitimime devam ettim. Üniversite de 4 yıl yüzdüm ve 3. kademe yüzme antrenörü olarak mezun oldum. Üniversite eğitimim 7 yıl sürdü. İstanbul'a ailemin yanına 2017 yılında geri döndüm ve sualtı hokeyi ne başladım 1 senedir bu spor ile ilgilenmekteyim ve bir spor kulübünde yüzme antrenörlüğüne de devam ediyorum.

TAKİP ET   Google News Abone Ol

Etiketler:


Bir Yorum Yaz