Sular Durulmuyor: MAYWEATHER VS LOGAN


Kariyerinde çıktığı 50 maçın tamamını kazanan yenilgisiz şampiyon ABD'li Floyd Mayweather ile YouTuber Paul Logan, 6 Haziran'da Miami'deki Hard Rock Stadyumu'nda karşı karşıya gelecek.
Sular Durulmuyor: MAYWEATHER VS LOGAN

Boks dünyasında yer almış en büyük isimlerinden biri olmayı hedefleyen Youtuber Logan Paul ile yenilgisiz efsane Floyd Mayweather'ın karşı karşıya geleceği mücadele öncesinde her iki isim de oldukça iddialı.

Son olarak 2017'de ringe çıkan ve dönemin MMA şampiyonu Conor McGregor'ı teknik nakavt ile yenen Floyd Mayweather, Logan Paul ile ringe çıkacağı için oldukça rahat hissediyor.

"LOGAN PAUL İÇİN HERHANGİ BİR STRATEJİM BULUNMUYOR. SADECE BENİM ORTAYA ÇIKMAM GEREKİYOR. EĞER BU MÜCADELENİN BİR RAUNTTA BİTMESİNİ İSTERSEM, BOKS MAÇIMIZ BİR RAUNT SÜRECEK. İKİ RAUNT SÜRMESİNİ İSTERSEM, İKİ RAUNT SÜRECEK. BU MAÇIN TÜM GİDİŞATI BANA KALMIŞ."

Öte yandan Logan Paul ise sahip olduğu uzun boyunun, ağırlığının ve yaşının Floyd Mayweather'a karşı avantaj sağlayacağına inanıyor.

"BEN, MAYWEATHER'I NAKAVT İLE YENECEĞİM VE GEZEGENDEKİ EN İYİ BOKSÖR OLACAĞIM. ONDAN SONRA EMEKLİ OLACAĞIM VE MAYWEATHER'A RÖVANŞ HAKKI TANIMAYACAĞIM."

Sular Durulmuyor: MAYWEATHER VS LOGAN

Logan Paul'ün açıklamalarını dikkate almadığını ifade eden Mayweather, lakabının 'Money' olmasının bir sebebi olduğunu ifade etti.

"Benim 'Money' lakabım bir sebepten dolayı var. Akıllı çalışmaya inanıyorum, sıkı çalışmaya değil. Logan Paul gibi kolay dövüş fırsatı çıkıyorsa,-yani legal bir şekilde banka soygunu gibi bir şey- ben bu dövüşü yaparım. Bu dövüşü yapmak zorundayım."

6 Haziran'da Miami'deki Hard Rock Stadyumu'nda ringe çıkacak ikilinin bu dövüşü için bir kişinin 87 bin dolara ring kenarından dört kişilik yer satın aldığı kayıtlara geçildi.

TAKİP ET   Google News Abone Ol

Etiketler:


Bir Yorum Yaz