Samsung Galaxy Watch 3 tasarımı ve tüm özellikleri ! mühteşem..


Samsung’un yeni parlak zeka saati Galaxy Watch 3’ün tasarımı belli oldu. İşte Samsung Galaxy Watch3 hakkında detaylar!
Samsung Galaxy Watch 3 tasarımı ve tüm özellikleri ! mühteşem..

Akıllı saat pazarında önemli bir müşteri kitlesine haiz olan Samsung, yeni modeli için geri sayıma geçti. Büyük bir aksilik yaşanmazsa Samsung önümüzdeki dönemde Galaxy Watch 3 modelini teknoloji tutkunlarının beğenisine sunacak.

İşte Galaxy Watch 3 tasarımı

Şimdiye kadar Samsung Galaxy Watch 3 ile alakalı pek oldukça sızıntıya şahitlik ettik. Bu sızıntılardan sonuncusu ile direkt olarak saatin tasarımını bize gösteriyor. Dilerseniz bahse konu görsele aşağıdan göz atabilirsiniz.

Bilindiği suretiyle Güney Koreli firma iki farklı Galaxy Watch 3 modeli ile kullanıcıların karşısına çıkacak. Bu modellerden birisi daha çok adamların tercih edeceği 44mm’lik modelken, diğeri ise kadınların tercih etmesi beklenen 41mm’lik model olacak.

İki model içinde teknik özellikler ve işletim sistemi tarafında mühim bir ayrım bulunmayacak. 44mm’lik modelde 1.4 inçlik bir ekran yer alırken, 41mm’lik modelde ise 1.2 inçlik monitör bulunacak.

IP68 sertifikası ile toz ve suya karşı korunacak olan Galaxy Watch 3 modellerinde 1GB RAM ve 8GB dahili depolama alanı bulunacak.

Her iki versiyon da kutudan ilk çıktığında, Samsung’un kendi geliştirdiği işletim sistemi olan Tizen OS 5.5 ile çalışacak.

Samsung’un yeni zeki saat modellerini gelecek ay gerçekleşecek bir etkinlikle tanıtması bekleniyor. Ayrıca bu etkinlikte Güney Koreli teknoloji devi yeni nesil kablosuz kulaklıklarını da tanıtacak. Merakla bekliyoruz.

TAKİP ET   Google News Abone OlBir Yorum Yaz