Reduce Memory v1.4 - Hayatınızı Kurtaracak Ram temizleme programı


MSDN: Belirtilen işlemin çalışma kümesinden olabildiğince çok sayfayı kaldırır. Bilgisayarınızın RAM'ini (Rastgele Erişim Belleği) çok fazla program kullandığında, sisteminizin yavaşladığını veya yanıt vermediğini görebilirsiniz. Sisteminizin belleğindeki dağınıklığı gidermek ve tekrar sorunsuz çalışmasını sağlamak için "Belleği Azalt" seçeneğini kullanın, RAM belleğinizi Windows'ta biraz boşaltacaktır.
Reduce Memory v1.4 - Hayatınızı Kurtaracak Ram temizleme programı

Normal / kısıtlı kullanıcı altında veya / O parametresiyle kullanırsanız, Belleği mevcut kullanıcı için ve yalnızca Uygulamalar için boşaltır, ancak Yönetici ayrıcalıklarıyla kullanırsanız, hizmetler ve Arka planda çalışan programlar için bellek kullanımını optimize edebilir.

Bu nasıl kullanılır :

ZIP'i herhangi bir klasöre çıkarın ve ardından programı çalıştırın. Bellek Önbelleğini temizlemek için “Belleği temizle” düğmesine tıklayın, kısa bir süre için ne kadar bellek boşaltıldığını görebilirsiniz.

Ana belleği azaltın

Seçenekler düğmesi altında başka seçenekler de bulabilirsiniz, örneğin; Pencere başlangıcında otomatik olarak başlat, Başlangıçta pencereyi gizle, Sistem denemesine küçült, "Belleği azalt" göster Her zaman en üstte… Belleği her x Saniyede optimize et'i seçerseniz, Belleği Azalt, RAM kullanımını otomatik olarak optimize eder. Kutu içerisine 1 - 99999 saniye arası yazabilirsiniz.

Bellek seçeneklerini azaltın

Ram Optimizasyonundan hariç tutmak istediğiniz bazı İşlemleri “İşlem Hariç Tutma Listesi” kutusuna ekleyebilirsiniz. Reduce Memory, Cmd Parametre desteğine sahiptir

TAKİP ET   Google News Abone Ol

Etiketler:


Bir Yorum Yaz