Rec TV Apk İndir | Dizi, Film, Futbol ve daha fazlası. (Reklamsız) v8.0


Rec TV, mobil cihazlar için tasarlanmış bir TV uygulamasıdır. Hem yerli hem de yabancı birçok dizi ve film içermektedir. Mobil cihazınızda film, dizi, canlı maç yayınlarını ücretsiz izlemenizi sağlar. Binlerce film ve dizi içeren bir mobil uygulamadır.
Rec TV Apk İndir | Dizi, Film, Futbol ve daha fazlası. (Reklamsız) v8.0

Herhangi bir ücret talep etmeden Netflix, Amazon, Apple Tv gibi film ve dizi şirketlerinin paylaşmış olduğu içerikleri ücretsiz olarak izlemenize imkan tanımaktadır. Sadece Android cihazlar için hizmet vermektedir. Sadece film hizmeti ile sınırlı değildir. Maç saati geldiği zaman spor kanalları üzerinden canlı şekilde futbol heyecanına ortak olabilirsiniz.

İçerisinde Neler Barındırır?

  1. Yerli Dizi ve Filmler
  2. Yabancı Dizi ve Filmler
  3. Netflix, Apple Tv, Amazon, Blu Tv vb. Platform İçerikleri
  4. Vizyonda Olan Dizi Özetleri
  5. Canlı Futbol Yayınları
  6. Canlı Tv ve Eğitim Kanalları

İçerisinde Hangi Film ve Diziler Mevcut?

Netflix ve Apple Tv olmak üzere içerisinde tüm dizi ve film şirketlerinin içeriklerini barındırmaktadır. Türkçe dublaj ve Türkçe alt yazı şeklinde istediğiniz dizi ve filmleri izleyebilirsiniz. Ayrıca Netflix ve diğer platformlarda bulunmayan diziler, yerli dizi ve filmleri de içerisinde barındırmaktadır.

Not: Reklamsız sürüm bazı android 11 destekli cihazlarda kurulumda hata vermektedir. Android 11 kullanıyorsanız cihazınıza kurmayı deneyin. Hata ile karşılaşırsanız reklamlı sürümü kullanabilirsiniz. 

Uygulama Ekran Görüntüsü (ScreenShot);

Boyut: 34,85 mb

Bağlantılar;

Reklamsız Sürüm (v8.0)

Reklamlı Sürüm (v8.0)

TAKİP ET   Google News Abone Ol

Etiketler:


Bir Yorum Yaz