R10.Net Nedir? R10 Üye Olma Davetiye Kodu Ve Forum Tanıtım / Ticaret Sistemi


R10.Net Nedir? Nasıl Üye Olunur? Davetiye kodu nereden bulunur? Ticaret Sistemi Nasıl İşler, trade nasıl verilir, trade ne işe yarar gibi soruların cevapları burada. R10.NET forum tanıtım videosudur. R10.Net bir webmaster forumu olmakla birlikte trade puanlarıyla şekillenen güvenli ticaret sistemi bulunan ve türkiyedeki en yaygın ticaret sitelerinden birisidir. Forum içerisinde her türlü ürün veya hizmetinizi pazarlayıp işlerinizi yetkili insanlara ücret karşılığı yaptırabilirsiniz.
R10.Net Nedir? R10 Üye Olma Davetiye Kodu Ve Forum Tanıtım / Ticaret Sistemi

Coşkun Çetin Kimdir ?

Türkiye’nin en büyük hosting şirketleri arasında yer alan MegaTR’nin sahibi Coşkun Çetin, Dünya'nın en aktif ve Ülkemizin en büyük Webmaster Platformu olan R10.net sitesinin 2013 yılında büyük hissedarı olmuştu.

Artık bütün hisseleri satın alarak tek sahibi konumuna geçti.
İzmir'li iş adamı Melek yatırımcı Coşkun Çetin Türkiye'nin en büyük ve en çok ziyaret edilen Webmaster Platformu R10.net'in yeni sahibi konumuna geldi.
 

R10.net'in Gelişimine Büyük Katkı Sağladı

İzmirli genç iş adamı Coşkun Çetin, kendi kaliteli ekibi ile yeni ara yüz ve bazı büyük yenilikleri gerçekleştirdi. Bu yenilikler sayesinde Türkiye’nin en bilindik ve popüler Webmaster Forum Sitesi olan R10.net'in gelişimine büyük katkı sağladı.
 

R10 net ne işe yarıyor?

R10.Net bir webmaster forumu olmakla birlikte trade puanlarıyla şekillenen güvenli ticaret sistemi bulunan ve türkiyedeki en yaygın ticaret sitelerinden birisidir. Forum içerisinde her türlü ürün veya hizmetinizi pazarlayıp işlerinizi yetkili insanlara ücret karşılığı yaptırabilirsiniz.

R10 net güvenilir mi?

R10.Net bir webmaster forumu olmakla birlikte trade puanlarıyla şekillenen güvenli bir webmaster Forumudur.

R10 net Neden Güvenilir?

R10.Net bir webmaster forumu olmakla birlikte foruma katılan üyeler oldukca fazla, fakat alışveriş yapmadan önce profilde bulunan ticaret puanlarına ve R10 Yaşına bakarak Alışveriş(ticaret) yapmanızı öneriyorum.

R10 net Üye Profileri nasıldır?

R10.Net bir webmaster forumu olmakla birlikte foruma katılan insanlar sıfır ticaret puanı olarak başlarlar, farklı bir üye ile ticaret yaptıgı taktirde karşılıklı ticaret puanı gönderebilir ve istediği şekilde mesaj yazabilir, bunu Ticaret Puanı veya Referans olarak Düşünebiliriz.

Peki Sıfır Ticaret İle Başlayan Bir Üye Nasıl Ticaret Yapacak ?

Sizden 5 Yıl Fazla Forumda Bulunan Bir Üye İle Alışveriş Yapacak İseniz, İlk Elinizdeki Ürünü Teslim Etmeniz Gerekiyor, Kontrol Ettikten Sonra 5 Yıl Üyeliği Bulunan Üye Ücreti Ödeyebilir, Genelde Yeni Üyelere Bu Şekilde Tekliflerde Bulunarak İlk Ticaretini Gerçekleştirir, Bazı Katagorilerde Satış Yapmak İsterseniz Konu Açmanız Gerekir, Konu Açmak İçin İse 5+ Ticaretinizin Olması Gerekir, Aksi Taktirde Forum Kurallarına Uymadıgınız İçin Ceza(10 Adet Ceza Yerseniz Gün Şeklinde Uzar) Veya Uzaklaştırma(direkt Gün Olarak Ceza Yersiniz) Yiyebilirsiniz

Coşkun Çetin Mobil Uygulama Sektörüne Yatırım Yapıyor

Ayrıca Sektörde farklı yatırımları da bulunan Türkiye'nin en büyük hosting şirketleri arasında olan Megatr Hosting şirketini 2006 yılında kuran Coşkun Çetin Mobil uygulama ve oyun dünyasına da yatırım yapmaya devam ediyor.

Coşkun Çetin Türkiye’nin en büyük webmaster forumu olan R10.net ve en büyük bilişim şirketlerinden olan MegaTR Hosting ile başarılı iş hayatına devam etmektedir.

Sektörde farklı yatırımları da bulunan Coşkun Çetin'in Türkiye'nin en büyük hosting şirketleri arasında yer alan Megatr Hosting şirketini 2006 yılında kurmuştur.

Coşkun Çetin Koronavirüs Kampanyası

Daha önce davetiye geleneğini kendileri için bir gelenek olduğunu ifade eden Çetin, koronavirüsü nedeniyle kampanya başlattıklarını dile getirerek “Hiçbir üyemizden ücret talep etmiyoruz. Bu anlamda üye olunması en zor sitelerinden biriydik diyebilirim. Bu süreçte bizler de ne yapabiliriz diye düşündük ve devletimizin 'evde kal' çağrısı üzerine 1 haftalığına bu davetiye sistemini kaldırdık. 4 adımlı güvenlik doğrulaması sonrasında davetiyesiz olarak üye alınmasına sağladık. İlk gün yaklaşık 9 bin kişi kayıt başvurusu yaptı. Davetiyesiz kayıt 10 Nisan’a kadar devam edecek. Aynı zamanda koronavirüs salgınıyla mücadele eden ve fedakarca görev yapan sağlık çalışanları için bir yıllık ücretsiz “Gold” üyelik sağlayacağız” dedi.

TAKİP ET   Google News Abone Ol

Etiketler:


Bir Yorum Yaz