Pubg Mobile Config İndir - v1.4.0 Kurulum, çim kaldırma


PUBG mobil uygulamasında config nasıl kurabileceğiniz ve güncel config nasıl ulaşabileceğiniz hakkında bilgilendirme de bulunacağım. Bildiğimiz gibi son dönemlerde PUBG mobil cihazlarda kök erişimi olmadan kolay bir şekilde çim kaldırma, beyaz zaten, sekme hilesi, 90 fps gibi ayarlar yapılabiliyor.

Bunu yapabilmeniz için cihazında android 10 olması Önemli bir husustur. Android 11 sürümüyle artık maalesef kullanıcılar kolay bir şekilde android içerisinde bulunan data klasörüne erişim sağlayamıyor. Jim kaldırma, beyaz adam, sekme hilesi, 90 fps hilesini kullanabilmeniz için android 10 ve PUBG global versiyonu oynamanız gerekmektedir.

Hile İçerisinde Ne Bulunur?

  • 90 Fps aktif etme
  • Çim kaldırma
  • Beyaz adam
  • Sekmeme

Pubg Mobil Config Hilesi Nedir?

Pubg mobil config Hilesi eski PUBG hilelerine göre oldukça farklı bir çalışma yöntemi bulunmaktadır. Mantığı gayet basittir. Oyunun içerisinde değiştireceğimizi dosya sayesinde sıkmış olduğunuz silah tepmeyecek, Çimenler yok olacak ve 90 fps ayarı aktif olacaktır. Kısa bir şekilde özetleyecek olursak her kod birini tetiklemektedir. Değiştirdiğimizi dosya sayesinde ayarları yeniden düzenlenmiş olacaktır.

Pubg Mobil Config Ban Riski Nedir?

Pubg mobil Config hilesinin diğer hilelere göre oldukça düşük ban riski olduğunu söyleyebilirim. Hile yapımcısı tarafından sağlanan bilgiye göre herhangi bir ban riski olmadığıdır. Her ne kadar ban riski olmasa da bu tür şeyleri hesabını altıda engellemelere yol açabileceğinizi de bilmeniz gerekmektedir. 

Pubg Mobile Config Hilesi Nasıl Kurulur?

Pubg Mobil Config Hilesi kurulumu oldukça kolaydır. Kurulumu bir kere yaptıktan sonra tekrardan yapmanıza veya ek olarak bir şey yapmanıza gerek yoktur. Kurulum için ilk olarak aşağıda paylaşılan Config dosyasını cihazınıza indirin. Ardından her hangi bir dosya yöneticisi ile dosyayı kopyalayın. Dosya çoğunlukla cihazınızın ana dizinize yani Download klasörüne inmektedir. Kopyaladıktan sonra Android>data>com.tencent.ig >files>UE4Game> ShadowTrackerExtra>Saved> Paks klasörünün içine yapıştırın ve oyuna girin. 

90 Fps ayarı PUBG mobil ayarlarında görünmemektedir. Bunun sebebi yeni güncelleme İle 90 fps sadece destekleyen cihazlarda görülmektedir . Fakat otomatik olarak 90 Fps ayarını aktif olduğunu söyleyebilirim.

Boyut:  585 MB

İndirme Bağlantısı

Beyaz adam + Çim kaldırma + Sekmeme;

Mediafire Buraya Tıkla

TAKİP ET   Google News Abone Ol

Etiketler:


Bir Yorum Yaz