PUBG Mobile 0.18.0 Güncellemesi Yayınlandı !


Pubg Mobile Beklediğimiz Etik Davranışı ile yeni gelen 0.18.0 yama ile Andriod ve İos platformları için güncelleme yayınlandı. Miramar haritasında önemli yenilikler, yeni silah ve çeşitli değişiklikler getirdi.
PUBG Mobile 0.18.0 Güncellemesi Yayınlandı !

Pubg Mobile, 2017 yılında piyasaya sürülen PUBG Bilgisayar versiyonu gerçeğine oldukça yakın mobil versiyonu güncellemesi yayınladı.mobil sürüme güncelleme ile eklenen özel etkinlikler ve yenilikler ile milyonlarca oyuncuların dikkatini çekmeyi başarıyorlar.

Oyunu canlı tutmak isteyen Tencent yani Pubg Mobil, Yayınladıkları güncellemeler ile önemli değişiklere imza attılar. Pubg Mobile geliştiricileri oyuna yeni ve dev bir güncelleme daha getirmiş oldular.

PUBG Mobile'ın yeni güncellemesi "0.18.0" koduna sahip ve hem iOS bununla birlikte Android platformu için sunulmaya başlanmış durumda. IPhone kullanan PUBG Mobile aktörleri bu güncelleme için 2.2 GB, Android platformu'nda PUBG Mobile aktörleri ise 1.97 GB büyüklüğünde indirme yapacaklar. Peki bu güncellemenin cevabında PUBG Mobile, ne gibi  değişikliklere ev sahipliği yapacak?

Miramar Haritası Yenilendi !

PUBG Mobile'ın 0.18.0 Sürümü, PUBG efsanesinin Ikinci haritası Olan Miramar'a Bazi yenilikler daha zor hale getiriyor. Bu yenilikler içinde haritanın kuzeyine dayalı bir nehir ve yeni birtarihi kalıntı bölgesi yer alıyor. Ayrıca geliştirici ekip, yeni yarış pistleri ile daha eğlenceli bir deneyim sunacaklar. Oyundaki hızlı araçlardan bir tanesi olan Mirado, yeni Miramar'da altın rengiyle de yer alacak.
PUBG Mobile

Tencent kadrosu PUBG Mobile'ın Miramar haritası için oluşturduğu güncellemeyi "Mad Miramar" olarak olarak isimlendiriyor. Söz mevzusu güncelleme, az ilkin saydığımız bütün yeniliklere ayrıca harita boyunca otomatlaştırmalı ekliyor. Oyuncular, bu makineleri kullanarak ağrı kesici ve enerji içeceği gibi kritik ekipmanlara haiz içindirler.

Güncelleme, Miramar haritasına ayrıca destek görüşmesi, P90 silahı, yeni bir hile koruma sistemi gibi muhtelif yenilikler getiriyor. Ancak bu güncelleme Kapsamında oyunseverlerin tr fazlaca konuşacağı şeyin Yenilenen Miramar su götürmez Bir gerçek olacağı haritası. Bu arada, oyunu bir ilkin güncellemenizi öneri ederiz. Çünkü burada 13 Mayıs güncelleme güncelleme yaparsanız; 1 adet radyo, 2.888 BP ve hususi bir sırt çantası kazanacaksınız.

PUBG Mobile 0.18.0 güncellemesi tanıtım videosu

 

Pubg Mobile Google Play ile İndirmek İçin Tıkla !

 

Pubg Mobile AppStore ile İndirmek İçin Tıkla !

 

TAKİP ET   Google News Abone OlBir Yorum Yaz