PTTBank'tan kredi müjdesi geldi! Anında 80 Bin TL PTT Kredisi İçin Hemen Başvurun!


PTT uzun süredir çalışanlarına ihtiyaç kredisi hizmeti veriyordu. PTT çalışanları için oluşturmuş olduğu acil nakit ihtiyaçlarına çözüm sağlayan kredi desteğini artık vatandaşlara da sağlayacak. PTT ihtiyaç kredisi faiz oranları ve kredi detaylarına dair merak edilenler…
PTTBank'tan kredi müjdesi geldi! Anında 80 Bin TL PTT Kredisi İçin Hemen Başvurun!

PTT Bank vatandaşa 80 bin TL'ye kadar kredi desteği sağlayacak. İhtiyaç kredisi faiz oranları ne kadar? PTT Bank'tan kredi alabilmek için gereken şartlar neler? PTT Bank’ın vatandaşlara sağlamış olduğu ihtiyaç kredisi normal kredi faizlerinden yüksek mi? Konuya dair son dakika haberleri…

PTT Bank müşterilerine 5 farklı banka şubesinden kredi veriyor. İhtiyaç kredisi başvurusu yaparak 80 bin TL'ye kadar kredi desteği alabilirsiniz. Kredi faiz oranlarının PTT bankta yüksek olduğu düşünülebilir. Ancak başvuru yapan herkese kredi verildiği için kredi alamayan ve acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için bu durumun iyi bir şans olduğu düşünülmektedir. PTT Bank aracılığıyla alabileceğiniz kredi kampanyaları…

PTT Bank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı Ne Kadar?

PTT Bank müşterilerine ihtiyaç kredisi faiz oranları ile hizmet veriyor. Normal şartlardan daha yüksek gibi görülse de başvuru yapan herkese kredi verilmesi açısından ve özellikle de acil nakit ihtiyacını karşılamak amacıyla vatandaşların tercih etmesi kesin gözüyle bakılıyor. PTT ihtiyaç kredisi faiz oranları kredi tutarına ve vade farkına göre değişmektedir. Buna göre 36 ay vade için 1.99 kredi faizi belirlenmiştir. 10.000 TL için durum bu şekilde olurken 20.000 TL kredi 36 ay vade seçeneğinde vatandaşlara 1.79 faiz oranı uygulanmaktadır.

PTT İhtiyaç Kredisi Başvuru İçin Gerekli Evraklar Neler

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığı bulunmak
  • 18 ile 80 yaş aralığında olmak
  • Ödenmemiş kredi taksiti bulunmamak
  • Ödenmemiş kredi kartı taksiti olmamak
  • Aylık kazancın yarısının kredinin bir taksitini ödeyebilecek düzeyde olması
  • Düzenli bir gelir beyanı bulunmak
  • PTT maaş müşterisi veya PTT çalışanı olmak
  • Kredi miktarına uygun bir hayat sigortası yaptırmak

PTT kredi başvuru şartlarını sağlayan vatandaşlar için PTT şubelerine nüfus cüzdanı ile gidilmesi ve formun doldurulması gerekiyor. Başvuruya uygun olan vatandaşlar bankadan kredi kullanabiliyorlar.

PTT Bank'tan Verilen İhtiyaç Kredisi İle İlgili Detaylar

PTT Bank tarafından emeklilere özel olarak verilen kredi destekleri sayesinde 80 bin TL'ye kadar düşük faizle kredi kullanabilmek mümkün. Bu düzenleme hala net bir halde gelemedi ve konu ile ilgili çalışmalar sürüyor. Banka tarafından maaşların 10 katı kadar kredi verileceği biliniyor. Ancak kredi kapsamı için hala onay gelmedi. Düzenlemelerin meydana gelmesi ile birlikte tüm emeklilere istedikleri gibi rahat bir nefes alma imkanı sağlanacak.

PTT Bireysel Kredi Ödemesi Nasıl Yapılır?

Burgan Bank, Aktif Bank, Bank Pozitif, Alternatif Bank, Fiba Bank, ING Bank, Kuveyt Türk, Odea Bank, Nurol Bank, Türk Ekonomi Bankası (TEB) ve ICBC Turkey Bank Bank’dan kullanacağınız kredilerin taksit ödemelerini PTT vasıtasıyla gerçekleştirebileceksiniz. Ayrıca PTT aracılığıyla anlaşmalı bu bankalardan kullandığınız kredilerde taksit ödemeleriniz de yine PTT aracılığı ile yapılacaktır.

SGK Emekliler İçin 10 Kata Kadar Faizsiz Kredi Desteği Sağlıyor!

Sosyal Güvenlik Kurumu yapılacak düzenleme ile birlikte emekli vatandaşlara maaşlarının 10 katı kadar kredi desteği sağlayacak.

TAKİP ET   Google News Abone Ol

Etiketler:


Bir Yorum Yaz