NewChic Güvenilir mi ? NewChic Yorum 2021


NewChic Güvenilir mi ? NewChic Yorum 2021

NewChic Güvenilir mi ? bu soru NewChic sitesinde alışveriş yapmadan önce herkesin aklına geliyor. Bizde NewChic sitesi hakkında bütün bilinenleri ve açıklanması gerekenleri NewChic Değerlendirmesi adlı yazımızda sizler için derledik. Günümüzde moda sektörünü takip eden kişiler modanın ne kadar hızlı değiştiğine şahit olmuşlarıdır. Tek tıkla her şeye ulaşabildiğimiz bu dünyada, indirimli fiyatlarda moda stilleri sunmak dünya çapında bir perakende standardı haline geldi.

İnternetin hayatımıza girmesiyle, perakende dünyasını daha küçük hale getirdi ve müşterilere her türlü moda, elektronik ve ev ürünlerinde ucuz fırsatlar bulabildikleri dünya çapında bir satış alanı sundu.

Birden fazla e-ticaret sitesi, insanların gardıroplarını modaya uygun kıyafetler ve stil aksesuarlarla doldurmaları ve popülerliklerini arttırmak için indirimlerden yararlarnıyor. Bu alışveriş trendinden yararlanan popüler sitelerden bir taneside NewChic.

Yeni, şık kıyafetler üzerinde iyi bir pazarlık yapmayı seviyorsanız, NewChic sitesinde bulunan 2.99 $ ‘dan başlayan kadın giyisileri ve % 70 indirimli ayakkabılar sunan pankartlar kesinlikle dikkatinizi çekecektir. Peki, bu düşük fiyatlar ne kadar güven verici?

NewChic Güvenilir mi ? – newchic sitesi güvenilir mı ?

Satın alma arzusuna kapılmak kolaydır, ancak önce biraz durup NewChic giyim ve aksesuarlarının buna değip değmeyeceğini düşünmelisiniz. NewChic güvenilir mi ?

Müşterilerden gelen NewChic incelemelerinin çoğu olumlu mu yoksa olumsuz mu? NewChic yasal mı? Farkında olmadan NewChic beni kandırıyor olabilir mi ? en önemlisi NewChic Güvenilir mi ?

NewChic giysilerinin fiyatlarını hakedip haketmediğini belirlemenize yardımcı olmak için NewChic müşteri yorumlarını yakından inceleyeceğiz. Bu sırada “NewChic yasal mı?” ve NewChic Güvenilir mi ? Sorusuna da cevap vereceğiz.

NewChic Şirket İncelemesi | NewChic Yasal mı?

NewChic giyim şirketi 2015 yılında kuruldu ve merkezi Hong Kong’da bulunmakta. Şirketin geçmişi websitesinde bulunmakta ve güzel bir vizyonla bu işe giriştiklerini sloganlarından fark etmek mümkün “Elit moda, uygun fiyatlar”

Müşteriler sitede kozmetik, ayakkabı, elbise, ceket, cüzdan, çocuk giyim ve hatta ev dekorasyonu da dahil olmak üzere çok çeşitli ürünleri bulabilmektedirler.

NewChic.com’da çok sayıda düşük maliyetli seçenek bulunuyor, bunlara bakarak NewChic’in yasal olup olmadığını nasıl anlayabilirsiniz? Maalesef çok zor… Aşağıdaki bölümlerde, şirketin konumuna, sosyal medya varlığına ve satış bağlantılarına bakarak NewChic’in yasal olup olmadığını inceleyeceğiz.

NewChic konum olarak nerede ?

“NewChic yasal mı?” Sorusunu araştırırken şirketin bulunduğu yere baktık. NewChic.com incelememizde şirketini işletme adresinin Hong Kong olduğunu öğrendik. Ama faturalar Londra adresinden listelenmekte.

Ayrıca, Guangdong, Çin’de istenen iadeler için başka bir gönderim adresi daha bulduk, bu da muhtemelen depolarının yeri.

Birden fazla adres, alışveriş yapanların bakış açısından kesinlikle kafa karıştırıcı olabilir, ancak dünya çapında satış yapan denizaşırı moda perakendecileri için tamamen sıra dışı değildir. Bu nedenle, birden fazla adrese sahip olmak, NewChic giyim markasının yasal olmadığı anlamına gelmez.

NewChic.com web websitesine ek olarak, NewChic.in adında uluslararası bir siteye de sahiptirler.

Sosyal Medyada NewChic

NewChic şirketinin yasal olup olmadığını belirlemenin iyi bir yoluda, sosyal medyada nasıl etkileşime girdiklerini incelemektir. Müşteri sorularına cevap veriyorlar mı? Düzenli olarak yeni içerik yayınlıyorlar mı? Eğer yapıyorlarsa, yasal bir şirket olduklarına bir işaret daha buluruz demektir.

NewChic.com incelememiz, şirketin şaşırtıcı sayıda sosyal medya platformunda aktif olduğunu tespit etti:

  • Facebook: @LoveNewChic
  • Instagram: @newchic_official
  • Pinterest: @newchicstylist
  • YouTube: youtube.com/channel/UC6GYREZ7eSHKXrihxhdZ3-Q
  • Snapchat: @newchicfashion
  • Twitter: @LoveNewchic

Şirket, alışveriş yapanlarla açık bir iletişim hattı oluşturarak düzenli olarak yayın yapmakta ve yorumlara yanıt vermekte. Düzenli içerik paylaşımı ve birçok bağlatılı platformdaki bir milyondan fazla takipçisiyle, güvenli bir şirket olduğunu bizlere gösteriyor.

NewChic İncelemesi | NewChic Satış Ortaklığı, Dropship ve Toptan Satış Programları

NewChic incelememizde, şirketin satış yapmak için aşağıdaki ortaklık programlarının olduğunu öğrendik:

  • Affiliate (Satış ortaklığı)
  • NewChic Dropship
  • Toplu satış

Şirketin bu üç programı bir araya getirmek ve yönetmek için zaman ayırması NewChic’e daha fazla yasallık kazandırır ve NewChic’e güven duymayan insanların korkularını ortadan kaldırır.

Newchic sitesi tarafından sunulan üç programın her birine kısa bir bakış.

NewChic Satış Ortaklığı ( NewChic Affiliate Program )

NewChic’i tanıtmak ve bir komisyon almak isteyenler için, NewChic satış ortaklığı programı ile kullanıcılara para kazanma imkanı sunar. Programa kaydolmak ücretsizdir.

NewChic satış ortakları, satış ortağı URL’si kullanarak trafiği yönlendirmek için % 16’ya kadar komisyon alabilmektedir.

NewChic Dropship Programı

NewChic dropship programı, mal satın alma, depolama ve nakliye işlemleriyle uğraşmadan sitelerinde kıyafet satmak isteyen web sitesi sahipleri içindir.

Müşteriler NewChic ürünlerinin markasız halini alabilirler, şirket NewChic ürünlerini markası olmadan doğrudan müşterilerine gönderilir. Satıcı web sitesi sahibi daha sonra satılan ürünlerden para kazanır.

NewChic Toptan Satış Programı

Bir adım daha ileri gitmek ve toplu olarak NewChic ürünlerini satın alıp bir depoya eklemek ve ister online istersenizde e-ticaret ile satış yapmak istiyorsanız bu programa katılabilirsiniz.

Bu programa katılırsanız liste fiyatından %35 indirimli olarak ürünlere sahip olabilirsiniz. Ayrıca, özel fırsatlar ve toptan satış mağazasına erişebilirsiniz.

NewChic İncelemesi | NewChic Güvenilir mi ?

Wish, Liligal, Rosegal, Romwe ve NewChic gibi denizaşırı üreticilerin inceleme sitelerine bakarsanız, sitelerde olumsuz yorumlara sık sık denk gelmeniz mümkün.

NewChic Güvenilir mi ? NewChic Yorum – NewChis Alışveriş

Uzun süren nakliye, iletişim eksikliği, hileli ücretler veya düzgün olmayan ödeme politikaları yüzünden suçlaması olmayan Çinli bir üretici marka bulmak nadirdir.

Bunun bir kısmı, ülkeler arasındaki perakende kültüründeki müşteri hizmetlerindeki farktan kaynaklanmaktadır ve birkısmıda malı satın alan kişilerin, gerçek değerini yazmamalarından kaynaklanmaktadır.

Peki NewChic’ten bir şey satın alırken endişelenmelimiyiz ?

Genel olarak bakarsak, NewChic güvenli bir şirket olarak gözüküyor – gerçekten iyi deneyimleri olan gerçek insanlardan olumlu eleştiriler bulunmakta. İade politikaları ideal olmasa da, -reklamın yaparak riski tüketiciye yıkan bir sürü mağaza bulunmakta.-

NewChic İade ve Geri Ödeme Politikası

Ne yazık ki, NewChic’in iade ve geri ödeme politikaları pekte müşteri dostu değil. Sitelerinde bir müşteri imalat hatası olmayan bir ürün iade etmek isterse, müşteri “hem ödediğimiz nakliye ücreti hem de ürünü bize geri göndermek için ödediğiniz nakliye ücretinden” sorumludur yazmakta. Yani ürünü geri göndermeniz, ürünü almaktan pahalıya patlayabilir.

İade teslimattan sonra 14 gün içinde yapılmalıdır ve öğe hasar görürse veya boyut veya renk sipariş ettiğinizle aynı olmazsa bir değiştirme veya bir geri ödeme alamazsınız.

İade için başka bir nedeniniz varsa ne olur? NewChic politikası “siparişinizi kontrol ettikten sonra, durumunuza göre geri ödeme yapacağımızı” söylüyor.

Ayrıca, geri ödeme kabul etmedikleri küpeler ve mayolar gibi birden fazla geri ödeme istisnası üründe vardır. Ayrıca, öğeler giyilmemiş, yıkanmamış ve orijinal etiketlerle iade edilmelidir.

Birçok tüketici için, bu kesinlikle dolandırıcılık gibi görünmekte, yani NewChic’teki herhangi bir ürün için tam bir geri ödeme almak inanılmaz derecede zor veya imkansızdır.

NewChic.com’dan Alışveriş Yapmalı mısınız? ve NewChic Güvenilir mi ?

NewChic.com’dan alışveriş söz konusu olduğunda, eski atasözü aklımıza geliyor: ucuz etin yahnisi yenmez. Yurtdışı perakendeciler modaya hızlı ayak uyduruyor olabilir ama düşük fiyatlar malların kaliteli olduğunu göstermez.

Nihayetinde, NewChic, Çin ve diğer Asya ülkelerinden gelen indirimli ürünleri satan diğer firmalardan pek farklı sayılmaz.

Birçok müşteri için olumlu olan şey ise, NewChic’in, alıcıları satıcılarla buluşturan bir pazar olmaktan ziyade ürünleri kendileri depolayıp sattığı gerçeğidir. Bu, bazı müşterilere malları doğrudan şirketten satın aldıkları rahatlığını verir.

Newchic hakkında olumlu görüşler olsada, biçok müşteri bu markaın eksiklikleri yüzünden olumsuz görüş sunuyor.

Ek olarak, NewChic incelememiz, giyim kalitesi, nakliye ve iade politikaları ve müşteri hizmetleri de dahil olmak üzere birçok farklı sorun hakkında hoşnut olmayan yüzlerce müşteriyi farketti.

Bir satın alma yapacaksanız bunu yurtiçinde yapmanız daha doğru olacaktır. Eğer newchic.com’dan almayı düşünürseniz ürünü tekrar çine gönderme riskini kabul etmeniz gerek.

Bazı müşterilerin düşük fiyat mükemmel kalite demesini önemseyip alışveriş yapmak isterseniz, bir daha düşünmenizde fayda var.. Eğer newchic.com’dan alışveriş yapmak isterseniz birçok riski göz önüne almış olursunuz. Bu yazıda NewChic Güvenilir mi ? sorusunu cevaplamaya çalıştık.

Peki, sizce NewChic sitesi güvenilir mi ? Eğer Newchic sitesinden alışveriş yaptıysanız görüşlerinizi bu konu altına yazmanız başkaları için faydalı olacaktır.

TAKİP ET   Google News Abone Ol

Etiketler:


Bir Yorum Yaz