Netflix, Türkiye'de Ağustos Ayinda Yayınlanacak Çok Beklenen İçerikleri açıkladı


Netflix, ağustos ayinda yayınlanacak çok beklenen yeni İçerikleri açıkladı. Netflix tarafınca meydana getirilen açıklamalara gore platformu, dolu dolu bir ağustos ayı geçirecek.
Netflix, Türkiye'de Ağustos Ayinda Yayınlanacak Çok Beklenen İçerikleri açıkladı

Netflix, abonelerine her ay yeni içerikler sunuyor. Kısa bir müddet önce bir açıklama meydana getiren platform, ağustos ayında yayınlanacak içeriklerini açıkladı. Netflix Türkiye'nin açıklamalarına goreağustos ayı, Netflix için fazlaca hareketli geçecek.

Netflix Kullanıcıları, ağustos ayinda yeni içerikler ile tanışma imkânı yakalayacaklar bununla Birlikte MEVCUT Dizilerin yeni sezonlarını seyretme imkânı yakalayacaklar. Dilerseniz sözü daha çok uzatmadan, ağustos ayinda Netflix kullanıcılarının hangi içeriklerle karşılaşacaklarına yakından bakalım.

Netflix'e Ağustos 2020 Yeni Yayınlanacak Diziler ve Filmler Listesi:

Netflix dizileri

  • The Rain: 3. Sezon (6 Ağustos)
  • High Seas: 3. Sezon (7 Ağustos)
  • Dirty John: Betty Broderick (14 Ağustos)
  • Stranger: 2. Sezon (15 Ağustos)
  • Lucifer: 5. Sezon (21 Ağustos)

Netflix filmleri:

  • Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy Rahip'e Karşı (5 Ağustos)
  • Project (14 Ağustos)
  • Sürprizli Gece (21 Ağustos)

Netflix Orijinal Dizileri:

The Rain: 3. Sezon (6 Ağustos

The Rain, entresan mevzusu olan bir bilim kurgu dizisi. İskandinavya'daki insanları yok etmesi ile birlikte hayatta kalan sınırı olan sayıdaki kişiler mevzu edinen dizi, Simone ve Rasmus adlı iki kardeşin hikayesine odaklanıyor. İlk iki sezonu ile kullananların favorileri içinde yer almayı başaran dizi, dikkat çekmeyi başaracak benzer gibi.

High Seas: 3. Sezon (7 Ağustos)

İlk kere Geçtiğimiz yillarda tanışma imkânı yakaladığımız Yüksek Seas'in Üçüncü sezonu da fazlaca hareketli geçecek. Eva Adlı karakterimiz, bu sezonda ölümcül Bir virüsü vapur icinde Taşıyan bilim insanından kurtulmaya çalışacak.

Dirty John: Betty Broderick (14 Ağustos)

Netflix dizisi Kirli John, yeni sezonu ile seyircilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Betty Broderick'in kocasından ayrılma dönemi Dizinin bu sezonunda sosyetikve işlenen cinayetten bahsedilecek.

Stranger: 2. Sezon (15 Ağustos)

İlk sezonu 2017 senesinde gösterilen yabancı, cinayetleri çözmeye Çalışan dedektiflerin öyküsünü anlatıyor. Dizinin Ikinci sezonunda dedektiflerimiz, savcı ettik polisler Arasındaki power çatışmaları icinde Bizim için üstüne düşen Görevleri Yerine getirmeye çalışacaklar. Bu arada, Netflix'te "Yabancı" Adlı dizi bulunduğunu bu dizinin Adam Fiyatı ettik Adlı Bir ferdin yaşamına odaklandığını hatırlatalım. Yani bu iki imal birbiriyle aynı değil.

Lucifer: 5. Sezon (21 Ağustos)

Pek Oldukca Netflix kullanıcısının hayranlıkla izlediği Lucifer beşinci sezonu ile geri dönüyor. Dizinin yeni sezonunda da Lucifer ve çevresindekilerin maceralarını izlemeye devam edeceğiz. Bu sezonu keyfini çıkarabilirsiniz çıkarlemeniz iyi olabilir bu sebeple fenomen hale gelen dizi, 6. Sezonu ile final yapacak.

Netflix Orijinal Filmleri:

Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy Rahip'e Karşı (5 Ağustos)

Netflix, interaktif yapımlara ehemmiyetveren Bir platformu met DURUM ettik, KULLANICILAR tarafınca da seviliyor. Kırılmaz Kimmy Schmidt: Kimmy Rahip'e Karşı filmi de interaktif imal olarak karşımıza göre. Bu filmde, Kimmy'nin yardım edeceği, Kimmy'nin hikayesine eşlik edip, Rahip'in şeytani planını alt edebilmesi için Kimmy'ye yardım edeceğiz.

Project (14 Ağustos)

Proje; eski bir asker, bir polis ve bir de gençle bizleri tanıştıracak. Filmde, kullanan kişilere geçici olarak süper güçler veren bir hapın peşindeki kaynağın peşine düşülecek. Aksiyon dolu film, Netflix'te tarafınca beğenilecek benzer biçimde çalışır.

Sürprizli Gece (21 Ağustos)

Netflix, Türkiye'de Ağustos Ayinda Yayınlanacak Çok Beklenen İçerikleri açıkladı

Sürprizli Gece, iki kardeşe odaklanan bir imal. Tanık koruma programına aldı olan hırsız kadın, bir soygun için kaçırmayın ve anneyi kurtarmak, küçüklere düştü.

TAKİP ET   Google News Abone Ol

Etiketler:


Bir Yorum Yaz