Netflix, Cinayet Süsü’nü Platformuna Eklediğini Duyurdu (Video)


Netflix, bugün resmi Instagram hesabından yapmış olduğu paylaşımla oldukça beklenen filmlerden kabul edilen Cinayet Süsü'nün Netflix platformuna eklendiğini duyurdu. Polisiye, güldürü türündeki filmde bir katliam büro ekibinin seri katili yakalamaya emek harcaması ele alınıyor.
Netflix, Cinayet Süsü’nü Platformuna Eklediğini Duyurdu (Video)

Tüm dünya bir süredir koronavirüs salgınıyla mücadele ediyor. Virüs son aşama bulaşıcı olduğundan herkes evlerinde karantina dönemi içerisinde ve evde yapacak keyifli aktivitelerin başlangıcında dizi/film takip etmek geliyor. Tabii ki bu konum da Netflix şeklinde platformlara olan ilgiyi en üst seviyeye çıkartıyor.

Bugün yeni içerik bekleyen birçok insanı sevindirecek haber, Netflix'in resmi Instagram sayfasından geldi. Vizyona girdiğinden beri adı sık sık duyulan film 'Cinayet Süsü'  Netflix platformuna eklendi. Türü güldürü, polisiye olan filmin Netflix'e gelmesi birçok sinema sever tarafından ilgiyle karşılandı. Filmin başrollerini Uğur Yücel, Binnur Kaya, Cengiz Bozkurt, Feyyaz Yiğit, Mert Denizmen ve Mehmet Özgür üstleniyor.

Haber Instagram'dan paylaşıldı:

Netflix Instagram

Senaryosu Aziz Kedi ve Feyyaz Yiğit tarafından kaleme alınan filmin yönetmen koltuğunda ise Ali Atay oturuyor. Filmde, bir dizi cinayet işleyen seri katilin peşine düşen cinayet büro ekibinin yaşadıkları eğlenceli biçimde ekrana yansıtılmış. Bu cinayetlerin uzun süre çözülememesi, büronun hiç delile ulaşamaması üzerlerindeki baskıyı arttırırken, Emniyet ise ekibe bir suç uzmanı gönderiyor ve ekibin her türlü yola başvuracakları macera başlıyor.

Cinayet Süsü fragmanı:

TAKİP ET   Google News Abone OlBir Yorum Yaz