Netflix’in 2020’de Yayınlıcağı 9 Dizi !


Bildiğiniz şeklinde bu sene dünya genelinde koronavirüs salgınıyla savaşım ediyoruz. Bu süreçte evlerimizde kalıyor olsak da Netflix gibi platformların ilerleyen süreçte neler yayınlayacağı merak ediliyor. Bugün sizlere 2020’nin ilerleyen dönemlerinde Netflix’te yayınlanması beklenen 10 diziyi açıklayacağız.
Netflix’in 2020’de Yayınlıcağı 9 Dizi !

COVID-19 pandemisi döneminde en fazla zaman geçirdiğimiz platformlardan birisi de Netflix oldu. Evlere kapanan kişiler, vakitlerini dercetmek için film-dizi gibi eğlence araçlarına yönelirken bu noktada geniş bir içerik yelpazesi olan Netflix’in de kullanıcı sayısında büyük bir artış yaşandı.

Şu sıralar Netflix için her şey yolunda görünüyor, ancak her insanın aklında mühim bir sual var. 2020’de film ve dizilerin de çekimleri durduğu için içerik sıkıntısı çekecek miyiz? Netflix, geçtiğimiz günlerde 2020’de içerik sıkıntısı çekmeyeceklerini açıkladı. Peki, şirket bu yıl karşımıza hangi dizileri çıkaracak. Bugün sizlere Netflix’te 2020’de yayınlanması beklenen 10 diziyi duyuracağız.

2020’de Netflix’te Yayınlanacak Diziler

The Last Kingdom

Dördüncü sezonuyla karşımıza çıkan The Last Kingdom, 9. Yüzyılın sonlarında İngiltere’de geçen vakaları anlatıyor. Dizi evvela 2015’te yayınlandığından beri kendine ait sağlam bir fanatik kitlesini kazanmayı başardı. Dizinin yeni sezonunu şu anda Netflix üstünden izleyebilirsiniz.

The Crown

Netflix’in popüler dizilerinden The Crown’ın dördüncü sezonu için henüz bir çıkış tarihi duyurulmamış olsa da dizinin 2020’nin sonlarına doğru yayınlanacağı düşünülüyor. The Crown’ın dördüncü sezonunda Kraliçe II. Elizabeth’i canlandırması için Olivia Colman yer alacak. Yeni sezonda Prens Charles’ın Galler Prensesi Diana Spencer ile olan ilişkisi anlatılacak. 

Glow

Alison Brie liderliğindeki popüler dizi, 2020’de 4. Ve son sezonuyla seyirci karşısına çıkacak. Dizinin bitmesine üzülen çok fazla hayran bulunsa da Netflix’in 80’lerde geçen başka nostaljik diziler üstünde çalmış olduğu düşünülüyor. Glow’un 4. Sezonunun Ağustos ayının başlarında gelmesi bekleniyor. 


The Umbrella Academy


Aynı isimli çizgi romandan uyarlanan ve ilk sezonuyla beğeni toplayan The Umbrella Academy, babalarının ölümünü çözmek için bir araya gelen olağanüstü güçlere haiz bir grup süper kahramanın hikayesine odaklanıyor. The Umbrella Academy’nin Ağustos ayında gelmesi bekleniyor. 

Stranger Things

Listede belki de en oldukca beklenen dizi Stranger Things. Şubat ayının başlarında “Rusya’dan Sevgilerle…” başlıklı bir teaser’ı da gösterilen dizinin, dördüncü sezonu bu senenin ilerleyen döneminde çıkacak. Geçtiğimiz aylarda COVID-19 nedeniyle çekimleri durdurulan dizinin tam olarak ne zaman çıkacağı bilinmiyor, sadece 2020’nin sonlarına doğru Eleven’a neler olduğu görmeyi umuyoruz.

Selling Sunset

Netflix’in reality şovu Selling Sunset, Los Angeles’ta bulunan en elit emlakçılardan oluşan Oppenheim Grubu ve şehrin varlıklı alıcılarına hitap eden çekici hanımlara odaklanıyor. Selling Sunset'in yeni sezonu 22 Mayıs’ta karşımıza çıkacak.

The Haunting of Bly Manor

Tepedeki Ev’in yaratıcısının ellerinden çıkan bu dizide, tüyler ürpertici bir hayalet öyküsüyle karşılaşıyoruz. Henry James’in eserlerinden uyarlanan dizinin Ekim ayında seyirci karşısına çıkması bekleniyor.

Big Mouth

Nick Kroll ve John Mulaney’in animasyon dizisi Big Mouth’un dördüncü sezonu bu yılın sonlarına doğru gelecek. Komedi dizisi, ergenlik sorunları çeken iki gence odaklanıyor. 2018’deki ilk sezonundan beri büyük bir başarı eline geçiren Big Mouth için şimdiden beşinci ve altıncı sezon hazırlıkları yapılıyor. 

Lucifer

Yayın yaşamına Fox üzerinde başlayan, ondan sonra Netflix’e kayan popüler TV dizisi Lucifer, bilhassa Netflix’e geçtikten sonrasında büyük bir fanatik kitlesine ulaştı. Şeytan olarak da tanıyacağımız Lucifer Morningstar’ın Los Angeles’da yaşamak için cehennemden ayrılmasını ve Los Angeles Polis Departmanı’nda danışman olarak çalışmaya başlamasını konu alan dizi, beşinci sezonuyla izleyicilerin karşısına çıkacak. Lucifer’ın hem de son sezonu olan beşinci sürem, normalde Mayıs ayında çıkacaktı, ancak koronavirüs pandemisi sebebiyle biraz ertelendi. Dizinin son sezonu toplamda 16 bölüm olacak ve sekizer bölümden oluşacak iki set halinde yayınlanacak. 

TAKİP ET   Google News Abone OlBir Yorum Yaz