Müge Anlı canlı yayında saçını başını yoldu.. 6 Aylık 2 çocuğu tandıra atıp.. Aman Allah'ım... Sebebi İse


Başka biriyle evliyken Durur ile ilişki yaşamaya başlayan Resime Dönmez'in 6 aylık bebeğini tandıra atarak yaktığını öğrenince hayatının şokunu yaşayan Anlı "Duyduğum en vahşi şey" dedi.
Müge Anlı canlı yayında saçını başını yoldu.. 6 Aylık 2 çocuğu tandıra atıp.. Aman Allah'ım... Sebebi İse

Antalya'da kaybolan ve 2016'dan bu yana haber alınamayan 74 yaşındaki Kerem Durur'a ne olduğu ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı'da araştırılmaya başlandı. Durur'un nerede olduğu tespit edilmeye çalışılırken birliktelik yaşadığı Resime Dönmez hakkındaki detaylar ka-n do-ndurd-u.

"6 AYLIK BE-BEĞİ TANDIRDA YA-KTI"

Anlatılanlara göre Resime Hanım ile Kerem Bey'in ilişkisi, Resime Dönmez evliyken başladı. Resime Dönmez'in Kerem Durur'dan önceki eşi ve Kerem Durur'un kardeşi, Müge Anlı canlı yayınında şok iddialar ortaya attı. İddiaya göre Resime Dönmez'in eski eşiyle evli olduğu dönemde 6 aylık bebeği tandıra atıldı. Ağızdan ağıza dolaşan bilgilere göre ise bebeği tandıra atan kişi Resime Hanım'ın ta kendisi.

ÇOCUĞU EVLİLİK DIŞI MEYDANA GELDİR

Resime Hanım'ın be-be-ğini ta-n-dıra neden attığı ise Müge Anlı canlı yayınında gelen ihbarlar doğrultusunda şu şekilde anlatıldı; Kerem Durur'un 7 çoc-uğ-unun annesi Resime Durur, eski eşi ile evli olduğu dönemde dünyaya getirdiği çocuk Kerem Bey'den. Hal böyle olunca Resime Durur'un bu durumun ortaya çıkmaması için kendi evladını tandıra attığı iddia ediliyor.

BİR ÇOCUĞU DA B-OĞ-ULARAK Ö-L-MÜŞ

Kendisinin bebeğinin yandığı sırada evde olmadığını, geri döndüğünde olup biteni öğrendiğini ifade eden Resime Dönmez, bebeğini tandırda yaktığı iddiasını reddetti. Öte yandan Müge Anlı'nın bugün yayınlanan bölümünde Resim Dönmez'in Van Erciş'te bir çocuğunun da boğularak öldüğü ortaya çıktı.Canlı yayında öğrendikleri karşısında büyük şok yaşayan Müge Anlı ise "Bugüne kadar bu programda duyduğum en v-a-hşi şey, inanamıyorum" dedi.

TAKİP ET   Google News Abone Ol

Etiketler:


Bir Yorum Yaz