Milli Piyango'da Sisal Şans dönemi başlıyacak..


Milli Piyango'yu, dünya standartlarında teknolojik altyapı  ve şans oyunlarında internasyonal standartlarla buluşturacak "Sisal Şans dönemi" 1 Ağustos'ta başlıyor.
Milli Piyango'da Sisal Şans dönemi başlıyacak..

Türkiye çapındaki erişim ağı ve şans oyunları alanındaki deneyimiyle Türkiye ekonomisine katkı sağlamayı hedefleyerek, Demirören Sisal spa ortaklığında kurulan Sisal Şans, yeni dönemdeki ilk çekilişini 2 Ağustos’ta gerçekleştirecek.

Sisal Şans'tan yapılan açıklamada, "Sisal Şans, 1926’da kurularak bugünlere gelmeyi başarmış ve hepimizin hayatında yeri olan, ülkemizin en köklü yerli markalarından Milli Piyango’yu dünya standartlarındaki teknolojik yapısıyla geleceğe taşırken heyecanlı bir talih oyunları deneyimiyle şeffaflıktan da taviz vermeyecek" denildi ve eklendi:

  • "Yeni dönemindeki ilk çekilişini 2 Ağustos’ta gerçekleştirecek olan Sisal Şans, son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapısıyla sektöre getireceği yeni oyunlarla, şeffaflık esasıyla oyunculara eğlenceli talih oyunları dünyası sunacak.
  • "Bu vesile ile Milli Piyango hakkındaki hizmet alım sözleşmemizin 1 Ağustos 2020 itibariyle devreye alınacağını kamuoyunun bilgisine sunarız."

TAKİP ET   Google News Abone OlBir Yorum Yaz