Meraklıları tekrar üzdürdü: Beklenen oyun tekrar ertelendi !!


Merakla beklenen oyunlardan önde gelen Cyberpunk 2077 tekrar ertelendi.
Meraklıları tekrar üzdürdü: Beklenen oyun tekrar ertelendi !!

Türünün en iyi örneklerinden biri olması beklenen Cyberpunk 2077 oyunu bir kere daha ertelendi. Daha ilkin meydana getirilen açıklamalarda Nisan ayında piyasaya sürülmesi beklenen oyun Eylül ayına ertelenmişti. Yapılan yeni bir açıklama ile oyunun çıkış tarihi bir kez daha ötelendi.

Meraklıları üzüldü: Beklenen oyun tekrar ertelendi
Oyunla ilgili tarih açıklaması geliştirici şirket CD Project Red kurucularından Marcin Iwinski ve firma yöneticilerinden Adam Badowski imzasıyla yapıldı. İki paragraftan oluşan açıklamanın özetinde oyunu daha iyi hale getirebilmek için bu kararı aldıklarını belirten ikili, oyunun bittiğini ancak bazı hataları düzeltmek ve sorunsuz bir hale getirmek için zamana ihtiyaçları olduğunu anlatım etti. Yapılan açıklamaya bakılırsa Cyberpunk 2077, 19 Kasım 2020 tarihinde oyun severlerle bulaşacak. 

İkinci defa ertelenen oyun akıllara 'yoksa bu yıl çıkmayacak mı' sorusunu da getirdi. Oyunun hazır olduğunu açıklayan firma yöneticileri bu iddiaları baştan engelliyor olsa da üçüncü bir ertelemenin oyunu 2021'ye sarkıtacağını da belirtelim.

TAKİP ET   Google News Abone OlBir Yorum Yaz