Tek Şarjla 17 Saat Kapasite Sunan Meizu HD60 Kablosuz Kulaklık Duyuruldu !


Meizu, "HD60" olarak isimlendirdiği yeni kablosuz kulaklığını duyurdu. Tek şarjla 17 saate kadar kullanım imkanı sunan kablosuz kulaklık, güçlü özellikleriyle müzik tutkunu herkesin ilgisini çekebilir.
Tek Şarjla 17 Saat Kapasite Sunan Meizu HD60 Kablosuz Kulaklık Duyuruldu !

Geçtiğimiz saatlerde amiral gemisi yeni telefonları Meizu 17 ve 17 Pro'yu tüketicilerin beğenisine sunan Meizu, şimdi de Meizu HD60 isimli kablosuz kulaklığını tanıttı. Oldukça iddialı özelliklere sahip olan kulaklık, tasarımıyla da dikkat çekiyor.

Meizu HD6, Bluetooth 5.0 desteğine sahip ve gerek görüşme yapmak gerekse müzik dinlemek için kullanılabiliyor. Qualcomm'un aptX isimli teknolojisine sahip olan kulaklık, aktif gürültü kısıtlama özelliğini de bünyesinde barındırıyor.

Meizu'nun yeni kablosuz kulaküstü kulaklığı 40 milimetrelik berilyum kaplı diyaframlara sahip. Deri tasarımlı bir kafa bandına haiz olan cihaz, paslanmaz çelik iskeletiyle kaydırmalı olarak kullanılabiliyor. Qualcomm'un CSR 8675 çipi ile Bluetooth bağlantısı elde eden HD60, Sony'nin CDX3775 çipi ve Qualcomm'un cVc teknolojisiyle de gürültü kısıtlama özelliği sunuyor..

Meizu HD60, sağ kulaklığın hemen altında yer alan bir buton yardımıyla değişik ses modlarına geçiş yapabiliyor. 900 mAh kapasiteli bir bataryaya haiz olan Meizu HD60, USB Type-C girişinden şarj oluyor ve tüketicilere tek şarjla tam 17 saat kullanım imkanı sunuyor.

Meizu HD60 Fiyatı Nedir:

Meizu yetkilileri tarafından meydana getirilen açıklamalara bakılırsa Meizu HD60, 115 dolar (ortalama 880 TL + vergiler) karşılığında satın alınabilecek. 11 Mayıs itibarıyla Çinli teknoloji tutkunlarının beğenisine sunulacak olan kablosuz kulaklıkların Türkiye ya da diğer pazarlarda satışa çıkıp çıkmayacağı şu an için bilinmiyor.

TAKİP ET   Google News Abone OlBir Yorum Yaz