Mavi takımdan elenen kişiyi Acun ılıcalı açıkladı! Survivor’da kim elendi?


Survivor’dan elenen isim mavi takımdan haftanın en düşüş SMS sıralamasına haiz olan yarışmacı oldu. Elif’in dokunulmazlık kolyesi sebebiyle potada yer almadığı gecede SMS birincisi haricinde herkes aday oldu. Peki, Survivor’da kim elendi, 16 Haziran 2020 Salı günü kim gitti?
Mavi takımdan elenen kişiyi Acun ılıcalı açıkladı! Survivor’da kim elendi?

Survivor 2020 yarışmasında çeyrek final öncesi bir veda daha yaşandı. Yarışmanın bireysele döneceği günler öncesi takım oyunları halinde gerçekleşen son dokunulmazlıkta mavi ekip istediği skorları elde edememişti.

Ardahan’ın kaptanlığını üstlendiği mavi ekip ilk dokunulmazlıkta farklı fazlaca açsa da skoru koruyamamış ve dokunulmazlığı kırmızı takım kazanmıştı. İkici dokunulmazlığı da kırmızı takımın almasıyla beraber konseyde bir ilk yaşanmıştı.

SURVİVOR ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Elif’in dokunulmazlık kolyesi sebebiyle katılmadığı ve aday olmadığı konseyde bir ilk yaşandı. Mavi takımdan bir ismin SMS birincisi olacak olması nedeniyle öteki üç yarışmacının otomatik olarak aday olacağı göz önüne alınınca ikinci konseyde oylama yapılmadı. İlk konseyde ise Ardahan ekip arkadaşlarından rica ederek kendi adını yazdırmış ve haftanın ilk eleme talibi olmuştu.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

2020 sezonunda yarışmanın bireysele dönüşünü göremeyen bir isim daha 16 Haziran’daki elemede ortaya çıktı. SMS listesinde rakiplerinden daha azca oy olarak Survivor 2020’ye veda eden şahıs Ardahan oldu.

TAKİP ET   Google News Abone Ol

Etiketler:


Bir Yorum Yaz