Kurtlar Vadisi Kaos Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri


Kurtlar Vadisi Kaos Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri
Kurtlar Vadisi Kaos Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

Kurtlar Vadisi Kaos Ne Zaman Başlayacak ?

Kurtlar Vadisi Kaos veya Kurtlar Vadisi İhanet dizisi Necati ŞAŞMAZ’dan gelen açıklama ile 2019-2020 sezonunda yeni kanalın da izleyicisi karşısında olacak.

Kurtlar Vadisi Vatan filminin çekimleri tamamlandı. Bilindiği üzere Kurtlar Vadisi Pusu dizisi Kanal D ekranlarına final yaparak  veda etmişti. Kanal D yüksek maliyetleri sebebi ile Kurtlar Vadisi Pusu dizisi ile yeni sözleşme imzalamamış ve Kurtlar Vadisi Pusu dizisi kanal bulamayınca bu sezon ekranlarımızda yer almamıştı.

Kurtlar Vadisi oyuncusu Necati Şaşmaz ise bu boşluğu ekibin bir sinema filmi ile dolduracağını açıklamıştı. Kurtlar Vadisi Vatan dizisi temmuz 2017’de sinemalarda olurken ilk fragmanı ise haziran ayında ekranlarda olacak. Kurtlar Vadisi Vatan filmi ise 15 Temmuz Hain Darbe girişimini anlatacak.

Kurtlar Vadisi Kaos dizisi ile ilgili açıklamalarda bulunan Necati Şaşmaz; şuanda Kurtlar Vadisi Kaos dizisi için her hangi bir kanal ile anlaşma sağlanmadığını büyük bütçeli bir dizi olması sebebi ile yapımcı bulmakta da zorlandıklarını açıkladı. Eğer Kurtlar Vadisi Kaos dizisi çekilirse çok farklı isimlerin de yer alacağını açıkladı.

Kurtlar Vadisi Kaos dizisi oyuncu kadrosunda ne yazık ki Görkem Sevindik; Gürkan Uygun ve Kenan Çoban gibi isimler yer alamayacak.

Kurtlar Vadisi Kaos Konusu Ne?

Kurtlar Vadisi Kaos dizisinde dünyayı kaosa çevirecek olan yönetim şekli dizinin konusu olacak. Ancak kaostan kurtulma yöntemleri dizi içerisinde işlenecek Yine dizi içerinde bir kaos çıkması durumunda insanların hayatlarının nasıl değişeceği ve ellerinden nelerinin gideceği de ekranlara yansıtılacak Tüm bu gelişmelerin anlatılacağı Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin 2021 Şubat ayında yayınlanacak olan ilk bölümü diz izleyicileri tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

Kurtlar Vadisi Kaos Ne Zaman Başlıyor?

Efsane dizi Kurtlar Vadisi Kaos ile ekranlara geri dönüyor. Kurtlar Vadisi Kaos'un yayın tarihi belli oldu.

Henüz yayın günü belli olmadı fakat Kurtlar Vadisi'nin eski yayın günü Perşembe idi. Kurtlar Vadisi Kaos da aynı şekilde Perşembe günü yayınlanabilir. Henüz kesin bir bilgi mevcut değil.

Kurtlar Vadisi Kaos Hangi Kanalda ?

Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin hangi kanalda yayınlanacağı henüz netleşmedi. Ancak Pana Film dizisinin Netflix platformunda yayınlanacağı haberlerini yalanladı.

Kurtlar Vadisi Kaos Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

Kurtlar Vadisi Kaos Oyuncuları

Kurtlar Vadisi ile özdeşleşmiş Necati Şaşmaz Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin kadrosunda yer alacak.Dizinin diğer oyuncu kadrosu ile ilgili herhangi açıklama yapılmadı. 2021 yılına resmen bomba gibi düşecek olan Kurtlar Vadisi Kaos dizisi dizi izleyicileri tarafından büyük bir heyecanla bekleniyor. 2021 Şubat ayında ekranlara geleceği de söylenen haberler arasında yer arıyor Yine dizinin başrol oyuncusu Necati Şaşmaz tarafından yapılan açıklamalar kapsamında dizinin senaryosunun yazıldığı da dile getirildi.

Necati Şaşmaz'ın yanı sıra dizide oynaması kesinleşen isimlerin başında Cahit Kayaoğlu geliyor. Öte yandan eğlenceli sahneleriyle diziye farklı bir renk katan Erhan Ufak da dizinin vazgeçilmez oyuncuları arasında. Bu isimlerin dışında Gaye Gürsel, Hakan Boyav, Serpil Temur, Doğa Sakarya, Hatice Şendil, Osman Wöber, Halil İbrahim Kalaycıoğlu, Ali Buhara Mete, Esra Şengünalp, Ayşe Çiğdem Batur ve Emin Olcay da Şubat ayında başlayacak olan dizideki diğer isimler.

 1. Necati ŞAŞMAZ (Polat Alemdar)
 2. Cahit KAYAOĞLU (Cahit KAYA)
 3. Erhan UFAK (Güllü Erhan)
 4. Ertuğrul ŞAKAR (Yasin Komutan)

Dizide Yer Alması Beklenen Oyuncular :

 1. Erdem Ergüney
 2. Tarkan Tüzmen
 3. Kerem Fırtına
 4. Çiğdem Batur
 5. Musa Uzunlar
 6. Cahit Kayaoğlu
 7. Hande Kazanova
 8. İpek Tenolçay
 9. Begüm Kütük
 10. Gökçe Akyıldız

TAKİP ET   Google News Abone OlBir Yorum Yaz