KoronaVirüs testi pozitif çıkmıştı! Belediye Başkanı Maçoğlu taburcu edildi..


Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi pozitif çıktığı için hastanede tedavi dibine alınan Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu taburcu edildi. Sağlık durumu iyiye giden Maçoğlu'nun tedavine evinde devam ediliyor.
KoronaVirüs testi pozitif çıkmıştı! Belediye Başkanı Maçoğlu taburcu edildi..

Maçoğlu, AA muhabirine yapmış olduğu açıklamada, 2 Haziran'da öksürük ve halsizlik şikayetleri ile Tunceli Devlet Hastanesi'ne başvurduğunu ve meydana getirilen testler soncu Kovid-19 testinin pozitif çıktığını anımsattı.

Hastanede Bilim Kurulunun önerileri doğrultusunda tedavisinin tamamlandığını belirten Maçoğlu, "Sağlık durumumun iyiye gitmesi üstüne evimde tedavime devam edilmesi sonucu verildi" dedi.

Sağlığının gün geçtikçe daha iyiye gittiğini anlatım eden Maçoğlu, "Evde benim ve ailemin tedavisi devam ediyor ve gün geçtikçe sağlığımız daha iyiye gidiyor. Artık gündelik işlerimizi kendimiz görüyoruz. Bu süreçte sağlığımızla yakından ilgilenen tüm sıhhat çalışanlarına, bizleri arayıp soran herkese çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Vatandaşları maskesiz sokağa çıkmamaları mevzusunda uyaran Maçoğlu, herkesin maske takması ve sosyal mesafe kuralına uyarak günlük işlerini yapmaları gerektiğini hatırlattı.

TAKİP ET   Google News Abone OlBir Yorum Yaz