Kan donduran detayları ortaya çıktı! Katil baba mezar bile kazmış !!


Elazığ’da eşinden boşanan ve bugün üniversite imtihanı için yengesine gelen 20 yaşındaki kızını öldüren, ardından kendini başından vurarak ağır yaralayan babanın köyünde "Bu mezara ya ben veya karım girecek" diyerek kabir kazdığı öğrenildi.
Kan donduran detayları ortaya çıktı! Katil baba mezar bile kazmış !!

Olay, bugün merkeze bağlı Kırklar Mahallesi Huzurlu Sokak’ta bulunan 3 katlı apartmanın bodrum katındaki dairede meydana geldi.

Edinilen bilgiye göre, 27-28 Haziran’da yapılacak olan Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı için Diyarbakır’dan Elazığ’daki ağabeyinin evine giden 20 yaşındaki Merve, yengesi ve yeğeniyle bulunmuş olduğu sırada 63 yaşındaki baba Mikail K. De geldi. Eşiyle boşanan baba ile kızı arasında bilinmeyen bir nedenden dolayı münakaşa çıktı.

TARTIŞMA SONRASI KIZINI ÖLDÜRDÜ

Çıkan tartışmada baba silah ile kızını öldürdü, arkasından kendini yaraladı. Yengenin yardım istemesi üzerine komşular, polis ve sıhhat ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri ağır yaralı babayı ambulansla hastaneye kaldırdı.

"KIZIM DAHA SINAVA GİRECEKTİ"

Evde polis ve cumhuriyet savcısının incelemesinin arkasından hayatını kaybeden kızın cansız bedeni cenaze aracına alınarak Fırat Üniversitesi Hastanesi morga götürüldü. Diyarbakır’dan vaka yerine gelen anne Meryem’in ise feryatları yürekleri dağladı. "Kızım daha sınava girecekti" diyerek vaka yerine gelen anne, "Kızım beni oldukça sevdi, ondan vuruldu" diyerek kötülük geçirdi. Yakınları acılı anneyi teselli etmeye çalıştı.

"HERKESİ AFFEDERİM BABAMI ASLA"

Sosyal medya hesabından hayatını kaybeden 20 yaşındaki Merve’nin paylaşımlarında baba vurgusu ise dikkat çekti. Merve’nin, yakın zamanda "Herkesi affederim babamı asla" paylaşımını beğendiği, ayrıca 3 ay ilkin "Bir baba düşünün gözünü kırpmadan kızını öldürüyor her şeyi örnek gösterdiniz de çocukları için canını verecek babaları misal alsaydınız keşke" diye yazdığı ortaya çıktı.

BABASI 6 AY ÖNCE MEZAR KAZMIŞ

Kızını öldüren Mikail K.’nin, eşinden ayrıldıktan sonrasında 6 ay önce gittiği merkeze bağlı Elmapınarı köyünde mezarlıkta mezar kazmış olduğu ortaya çıktı. Katil babanın mezarı kazarken, "Bu mezara ya ben gireceğim, ya da karım girecek" dediği ileri sürüldü. Halen Fethi Sekin Şehir Hastanesi’nde yoğum bakım servisinde tedavisi süren babanın, dirimsel tehlikesinin sürdüğü bildirildi.

TAKİP ET   Google News Abone OlBir Yorum Yaz