Jupiter’s Legacy 2. sezon çıkış tarihi ve fragmanı


2021 yapımı olan Legacy of Jupiter şimdi Netflix'te yayınlanmakta.Yeni Netflix orijinal süper kahraman serisi 7 Mayıs 2021'de yayınlandı ve yılın en büyük Netflix şovlarından biri olacağına inansanız iyi olur. Buna göre, hayranlar Jupiter's Legacy 2. sezonunun ne zaman yayınlanacağını öğrenmek istiyor.
Jupiter’s Legacy 2. sezon çıkış tarihi ve fragmanı

Dizi, Mark Millar ve Frank Quitely'nin aynı adlı Millarworld çizgi romanına dayanıyor. Jupiter's Legacy'de Josh Duhamel, Leslie Bibb, Ben Daniels, Elena Kampouris, Andrew Horton, Mike Wade ve Matt Lanter rol alıyor.

Marvel/Disney ve DC'nin süper kahraman gösterileri, hikayeleri ve karakterlerinin tüm bilgileriyle Netflix oyuna girmek zorunda kaldı. Yayın ağı, Kingsman ve Kick-Ass gibi halihazırda başarılı olan uyarlamaların yanı sıra Millarworld oyunlarının haklarını da aldı. Jüpiter'in Mirası, yolda birçok dizi ve filmin ilki.

Serinin ilk sezonunu seven hayranlarıyla Jupiter's Legacy 2. sezon bir zorunluluk gibi görünüyor! Çıkış tarihi, oyuncu kadrosu, özet, fragman ve daha fazlası dahil olmak üzere Jupiter's Legacy 2. sezon hakkında bildiğimiz her şeyi aşağıda paylaştık.

Inheritance of Jupiter'in 2. sezonu olacak mı?

Netflix, Inheritance of Jupiter'i 2. sezon için en azından halka açık olarak yenilemedi. Netflix'in Millarworld ile süper kahraman şovları, çizgi romanlar ve diğer her şeyi yapma işine girdiğini ve bir sezon sonra ilk şovunu iptal ettiğini düşünmüyorum.

Gösteri mükemmel değil, ama yine de iyi. Çok fazla potansiyeli var!

Legacy of Jupiter'in 1. sezondan sonra iptal edilme ihtimali olduğunu düşünmüyorum. Netflix'in Legacy of Jupiter dizisi 2. sezon için bir yeniden çevrim yayınladığında size haber vereceğiz.

Jupiter's Legacy 2. sezon çıkış tarihi

Netflix, Jupiter's Legacy 2. sezon çıkış tarihini henüz açıklamadı. Bu duyurunun en kısa sürede gelmesini bekliyoruz.

Bildiğimiz kadarıyla prodüksiyon Jupiter's Legacy'nin 2. sezonunda başlamadı. İkinci sezon ön yapım aşamasında olabilir, ancak bundan da emin değiliz.

Jupiter's Legacy 2. sezonunun bu yıl yayınlanma ihtimalinin düşük olduğunu biliyoruz, yani gelecek yıl 2. sezonu görür görmez gelecek.

Çoğu Netflix şovu yaklaşık bir yıl arayla yeni sezonlar yayınlarken, Netflix genellikle bunun gibi büyük şovlar için biraz daha uzun sürer. Umbrella Academy, Stranger Things ve çok sayıda efekt ve aksiyon dizisi içeren diğer şovlar, sezonlar arasında bir yıldan fazla sürer.

Legacy of Jupiter 2. sezondan, özellikle TV ve film prodüksiyonunun mevcut durumuyla ilgili olarak bekleyebileceğimiz şey bu. İşler pandemi öncesine göre daha uzun sürüyor ve çok daha öngörülemez.

Şimdilik Jupiter's Legacy 2. sezonunun 2022'nin ikinci yarısında yayınlanmasını bekleyin.

Şimdilik yapabileceğimizin en iyisi bu!

Jüpiter’in Mirası - Jupiter’s Legacy 2. sezon çıkış tarihi, oyuncular, özet, fragman ve daha fazlası

Legacy of Jupiter 2. sezon kadrosu

Netflix, Jupiter's Legacy 2. sezon kadrosunu açıklamadı. Ana kadronun tamamı ve yinelenen kadronun bir kısmı da dahil olmak üzere yeni sezon için kimlerin geri döneceği konusunda iyi bir fikrimiz var.

Ayrıca 2. sezon için birçok yeni oyuncu görmeyi umuyoruz.

Jüpiter'in Mirası 2. Sezon Özeti

Netflix henüz 2. sezonun konusunu veya yeni sezonun özetini paylaşmadı.

Jüpiter'in Mirası 2. sezon fragmanı

Jupiter's Legacy 2. sezon fragmanını henüz görmedik. Netflix, Legacy of Jupiter 2. sezon için yenilendiğinde muhtemelen bazı video duyuruları paylaşacak.

Bu makale televizyon dizisi ile ilgili

Mark Millar ve Frank Quitely tarafından yazılan Image çizgi roman dizisi Jupiter's Legacy'den uyarlanan dizi, başlangıçta TV sunucusu olarak görev yapan Steven S. DeKnight tarafından geliştirildi. şovmen Üretimin ortasında, yerini Sang Kyu Kim aldı. Şovda Josh Duhamel, Ben Daniels, Leslie Bibb, Elena Kampouris, Andrew Horton, Mike Wade ve Matt Lanter yer alıyor. Haziran 2021'de dizi, bir sezonun ardından iptal edildi ve bir yan ürün olan Super Crooks'un 2021'in sonlarında yayınlanması için sipariş vermesi gerekiyordu.

TAKİP ET   Google News Abone Ol

Etiketler:


Bir Yorum Yaz