"joshua'nın Daha Fazla Silahı Var"


2016 Yaz Olimpiyatları'nda bronz madalya kazanan ve profesyonel boks kariyerinde 12 müsabakanın tümünü kazanan Hırvat boksör Filip Hrgovic, dünyanın beklediği Joshua-Fury kapışmasını değerlendirdi.
"joshua'nın Daha Fazla Silahı Var"

IBF, WBA ve WBO kemerlerinin sahibi Anhthony Joshua ve WBC kemerinin sahibi Tyson Fury'nin karşı karşıya gelmesini dünya dört gözle beklerken, boksun tanıdık simaları ise bu müsabakayla ilgili görüşlerini bildirmeye devam ediyor.

İki maç üzerinden gerçekleşecek bu dövüşün çok kısa bir sürede resmileşmesi beklenirken Hırvat boksör Filip Hrgovic, Joshua'yı favori görüyor.

"ÇOK BÜYÜK BİR DÖVÜŞ OLACAK. BİR SEYİRCİ GİBİ BU DÖVÜŞÜ GÖRMEK İÇİN SABIRSIZLANIYORUM. UMARIM ÇOK KISA SÜREDE ANLAMA SAĞLARLAR."

"İnsanlar Joshua'ya karşı yorumlarda bulunup, son performanslarından dolayı Fury'i avantajlı görüyorlar. Joshua'nın yavaşladığını söylüyorlar. Bence Joshua, Fury'e göre daha eksiksiz bir boksör. Joshua, Fury'e nazaran daha fazla silaha sahip. Daha iyi yumruk atıyor, daha fazla kombinasyonu var, bacakları daha hızlı ve dövüşün içinde çok daha iyi bir isim."

joshuanın Daha Fazla Silahı Var

Fury'e pek şans vermediği anlaşılan Hrgovic, "Fury'nin garip bir stili var ve tek sahip olduğu şey bu. Joshua, çok daha iyi bir boksör. Joshua'yı avantajlı görüyorum." ifadelerini kullandı.

TAKİP ET   Google News Abone Ol

Etiketler:


Bir Yorum Yaz