Joshua-Fury, Tartışmasız Ağır Sıklet Maçı Olacak! Usyk-Joe Joyce Anlaştı!


WBO-WBA-IBF-IBO Ağır Sıklet Şampiyonu Anthony Joshua ile WBC-Ring Magazine Ağır Sıklet Şampiyonu Tyson Fury’nin kozlarını paylaşacağı; İngiliz boks tarihinin en büyük maçlarından birisini yapmak için resmi hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Organizatör Eddie Hearn; bu büyük maçın Haziran için planlandığını ve mekânın büyük olasılıkla Orta Doğu veya Uzak Doğu olmasını planlandıklarını önceki haberlerimizde aktarmıştık.
Joshua-Fury, Tartışmasız Ağır Sıklet Maçı Olacak! Usyk-Joe Joyce Anlaştı!

Joshua’nın WBO bünyesinde zorunlu rakibi olan; Ukraynalı Oleksandr Uysk, Fury-Joshua maçını beklemeyip sıradaki maçını Joshua ile yapmak istiyordu. Joshua, WBO unvanını boşa çıkartıp, bu durumdan kurtulabilirdi fakat; tüm kemerlerin ortada olduğu Fury-Joshua maçında “Tartışmasız Ağır Sıklet” lakabı için her unvan kemeri, önem arz ediyor.

bitcoın dolar

Bu durum için Eddie Hearn, Usyk’e bir teklifte bulundu. WBO sıralamasında; 1. sırada bulunan Usyk’in, 2. sıradaki Joe Joyce ile Geçici WBO Ağır Sıklet Unvan maçı yapmasını önermişti. Usyk ile Joe Joyce’un Geçici WBO Ağır Sıklet Unvan maçı yapmaları için anlaşmalarına az kalmıştı.

bitcoın dolar

Nihayet Boks Organizatörü Eddie Hearn’den açıklama geldi.

bitcoın dolar

WBO bünyesi, “Oleksandr Usyk – Joe Joyce” Geçici WBO Ağır Sıklet Unvan maçını rezerve etti. Bu durum; Anthony Joshua vs Tyson Fury’nin tartışmasız WBC, WBA, IBF, IBO ve WBO unvanları için ilerleyebileceği anlamına geliyor.

bitcoın dolar

Bitcoın Kaç Dolar Oldu?(BTC) Güncel Bitcoın Dolar Fiyatı !!

Ayrıntılar Haberin Detayındadır…

HABERİN DEVAMINI OKUMAK İÇİN FOTOĞRAFIN ÜZERİNE TIKLAYINIZ.

bitcoın dolar

ek ne iş yapabilirim

bitcoın dolar

TAKİP ET   Google News Abone Ol

Etiketler:


Bir Yorum Yaz