Hafta açılışında çeyrek altın ne kadar, gram altın kaç TL? Son dakika bugünün altın fiyatları 2021


Altın fiyatları haftanın ilk işlem günü olan 15 Şubat 2021 Pazartesi günü yeni haftaya önemli bir değişim yaşamadan başladı. Ons altında yüzde 0,21’lik artış gerçekleşse de dolar kurundaki düşüş ons altının artışını iç piyasadaki altın fiyatlarına yansıtmadı. Peki, bugün çeyrek altın ne kadar, gram altın kaç TL? İşte 15 Şubat 2021 Pazartesi günü son dakika altın fiyatları verileri…
Hafta açılışında çeyrek altın ne kadar, gram altın kaç TL? Son dakika bugünün altın fiyatları 2021

Dolar kuru ve ons altın kaynaklı değişim yaşamayı sürdüren altın fiyatları Merkez Bankası’nın faiz kararı öncesi sakinliğini koruyor. Hem ons altında hem de dolar kurunda büyük değişimlerin yaşanmaması nedeniyle iç piyasada altın fiyatları sakin bir hafta açılışı gerçekleştirdi.

GRAM ALTIN NE KADAR?

Altının gram fiyatı 15 Şubat 2021 Pazartesi günü 411 liradan işleme alınıyor. Gram altının 411 TL olduğu aynı dakikalarda ons altın ise bin 824 dolar seviyelerinde bulunuyor.

GRAM ALTIN NE KADAR?

ÇEYREK ALTIN NE KADAR?

Çeyrek altın alış fiyatı hafta açılışında 673 lira olarak belirlenirken, satış fiyatı ise 693 lirada bulunuyor.

ÇEYREK ALTIN NE KADAR

CUMHURİYET ALTINI NE KADAR?

Yatırımcısının sıklıkla tercih ettiği ürünler arasında bulunan cumhuriyet altını ise bugün 2 bin 682 liradan alınırken satış fiyatı ise 2 bin 730 TL’de bulunuyor.

Altının hafta kapanışında hangi konumda yer alacağı ise Cuma günü netleşmiş olacak. Altın piyasasının gözü de dolar kuru nedeniyle Merkez Bankası’nın faiz kararında olacak.

CUMHURİYET ALTINI NE KADAR?

15 Şubat 2021 döviz kurları

TAKİP ET   Google News Abone OlBir Yorum Yaz