GTA 5, Kısa Süreli Ücretsiz Oldu: Epic Games Üzerinden Nasıl İndirilir?


Rockstar’ın 2013 yayımlanan ve 7 senedir rekorlar kıran oyunu GTA 5, bu akşam Epic Games Store’da parasız oldu. Yaklaşık 1 hafta boyunca ücretsiz olarak indirmeye aleni olacak GTA V’e yaşam boyu haiz olmak için yapmanız gerekenleri adım adım anlattık.
GTA 5, Kısa Süreli Ücretsiz Oldu: Epic Games Üzerinden Nasıl İndirilir?

Grand Theft Auto V yahut popüler kısa adıyla GTA 5 parasız indirmeye açıldı. Bu zamana dek Steam, Rockstar Games Launcher ve Epic Games Store gibi kaynaklarda ücretli olarak dijital kopyaları satılan GTA V, ilk kere ücretsiz oldu. Üstelik oyunu bir defa kütüphanesine ekleyenler, yaşam boyu oynayabilecekler.

Aslında bir süredir yazıp çiziyor, üstüne konuşuyorduk. Peynir ekmek şeklinde satan GTA 5’in ücretsiz bir şekilde sunulması durumunun kulağa mantıksız geldiği kararına varıyorduk. Ancak Steam’in en büyük rakibi olma yolunda ilerleyen Epic Games, bu defa oyuncuların gönlünü kazanacak bir adım atarak GTA 5’i tamamen parasız biçimde indirmeye sundu.

GTA 5 indir: GTV V ücretsiz olarak nasıl indirilir?

 

  1. Aşama : Epic Games’in parasız GTA 5 indir sayfasına buradan gidin,
  2. Aşama : Sağ alt köşedeki YÜKLE butonuna tıklayın,
  3. Aşama : Epic Games hesabınıza giriş yapın,
  4. Hesabınız yoksa Kayıt Ol diyerek üye olun
  5. Aşama : Açılan penceredeki SİPARİŞ VER butonuna tıklayın,
  6. Aşama : Eğer Epic Games baştıcısı yüklüyse açın, Eğer Epic Games başlatıcısı yüklü değilse indirip kurun,
  7. Aşama : Epic Games Launcher’ı açın,
  8. Aşama : Kütüphane bölümüne gelerek GTA 5’i parasız indirin.

NOT: Epic Games Store, sunucularına meydana getirilen yoğun ziyaretçi girişini kaldıramadı. Sayfayı açıp tertipli olarak yine ziyaret etmenizi öneri ederiz.

Yukarıdaki adımları takip ederek parasız biçimde kütüphanenize eklediğiniz GTA 5’e Epic Games Launcher üstünden ömür boyu hiç bir ücret ödemeden ulaşabilirsiniz. Ancak oyunu Epic Games Launcher dışında başka bir başlatıcı üzerinden açmanız mümkün değil. Ayrıca sahip olduğunuz oyunları, bir başka Epic Games hesabına geçirme edemiyorsunuz.

TAKİP ET   Google News Abone OlBir Yorum Yaz