Fury Vs Joshua - Yerel İşletmeler İçin Büyük Bir Artış!


Sarılma setinin 17 Mayıs'tan itibaren Birleşik Krallık'ta tekrar yapılmasına izin verilmesi ile, bu küçük kasvetli adanın sakinleri Ağustos ayında dört gözle bekleyecekleri başka bir şeye de sahip olacaklar - sadece Rhyl'e bir seyahat değil - bir kavga. Uzun bir zaman oldu ve gerçekçi olarak yıllar önce gerçekleşmesi gereken bir şeydi. Bu kavga elbette, Tyson Fury, Anthony Joshua'ya karşı!
Fury Vs Joshua - Yerel İşletmeler İçin Büyük Bir Artış!

Maalesef Britanya'da savaş olmayacak, bundan dolayı bu yerel ekonomiler için oldukça fazla heyecan ve oldukca büyük bir canlanmaya niçin olacak, bunun yerine savaşım mümkün olan en yakın ülkede, eşcinselliğin yasadışı olduğu Suudi Arabistan'da gerçekleşecek. Bu, oldukça sayıda dövüş hayranının oraya gezi etmeyeceği anlamına geliyor, ancak maliyetler yüzünden değil. Graham Norton, Elton John, Andi Peters ve Michael Barrymore şeklinde büyük dövüş hayranları, eşcinselliğin illegal olduğu Suudi Arabistan'a seyahat etmek yerine evde büyük televizyonlarında kavgayı seyredecekler.

Açıkçası her iki savaşçı da savaşın bu kıyılarda, muhtemelen dünyanın en büyük ülkesi olan Galler'de olmasını gerçekten çok istiyordu. Watford yerlisi Anthony Joshua'nın ne kadar vatansever bulunduğunu hepimiz biliyoruz, omzunda "Watford" dövmesi olması onu fazlaca seviyor. Birleşik Krallık'taki hepimiz Anthony Joshua'yı, 2012 Olimpiyatları'ndaki ikna edici galibiyetinden Klitschko'yu yendiği zamana ve hatta bugün bile hâlâ seviyor. İngilizlerden o kadar çok seviliyor ki, bilhassa de ayaklanmalara katılırken ve konuşurken, onun hakkında fena bir söz söyleyecek birini bulamazsınız - hiç. Boris Johnson, aşılanmış kitlelerin sevgisini kazanmak için medya ekibinin kendisi için çalışmasına ihtiyaç duyar.

Anthony Joshua, Birleşik Krallık'taki Lynx'in yüzüdür ve özellikle "Google'dan minik bir yardım alarak sevdiğiniz mahalli işletmeleri destekleyin" dediği Google reklamlarıyla sevilir. Bu kavga muazzam ve kavga haftasına giden gezgin akını, yerel mağazalara, barlara, restoranlara, otellere, yemek tezgahlarına vb. Çok gereken bir destek vermiş olacaktı, liste ebedi! Kesinlikle o bölgedeki hepimiz bu mücadeleden büyük ölçüde yararlanırdı, ilk kez iki İngiliz ağır siklet dünya unvanının sahibi birbiriyle savaşıyor - bu da eşcinselliğin yasadışı olduğu Suudi Arabistan'da gerçekleşmesi için büyük bir niçin. Yerel işletmeleri destekleyin diyor İngiliz efsanesi Anthony Joshua. Bunun yerine, Watford'a yalnızca 3,857 mil uzaklıktaki Crate, Grey Collective Store ve Hub 27.1'i desteklemeyi seçti. Adil olmak gerekirse, milenyum şahin emrinizde olduğu sürece, her şeye çabucak ulaşmak kolaydır.

Canelo Alvarez birleştikten sonrasında 175'e geçebilir diyor Eddie Hearn
Yerel işletmelerin destekçisi Anthony Joshua, eşcinselliğin yasadışı olduğu Suudi Arabistan'da boksa elbet aşinadır, şundan dolayı burası şimdiye kadarki en utanç verici dünya ağır siklet unvan sahibiyle rövanş karşılaşmasının yapıldığı yerdir. Eşcinselliğin yasadışı olduğu Suudi Arabistan'da kavgaların sahnelenmesinin en büyük sebeplerinden biri, Anthony Joshua'nın büyük bir Star Wars hayranı olması ve Eddie Hearn'ün ona, şayet kavga orada yapılırsa, kendi gözleriyle bir Cidde gecesi göreceğine laf vermesidir. . Yerel işletmeleri sadık bir halde destekleyen Anthony Joshua'nın derhal "Nereyi imzalayacağım?" Diye yanıtladığı bildirildi. Öfke dövüşünün Britanya'da gerçekleşmemesinin nedeni ise birazcık daha karmaşık. Anlaşılan Anthony Joshua, salgınla ve gelir kaybıyla savaşım eden mahalli Arap havayollarına yardım etmeyi düşünüyor ve bunun için alkışlanması gerekiyor.

Lineal ve WBC ağır sıklet kralı Tyson Fury, garip pint veya on iki ile şımartmayı seven bir beyefendi olarak bilinir. Ne yazık ki kendisi ve alkol laf konusu olduğunda benzer fikirlere sahip olan büyük hayran kitlesi için, eşcinselliğin illegal olduğu Suudi Arabistan'da içki içmek aslında yasak. Bu, AJ'ye karşı ne olursa olsun kolay ve ikna edici bir galibiyet olacak olanı kutlamak için Guinness'in bir pintinin olmadığı anlamına geliyor, yoksa ondan sonra halkın kırbaçlanması ve sınır dışı edilmesi söz mevzusu değil. Kazanan için "şampanyayı kıracağız" benzer biçimde kavga sonrası röportaj yorumlarından kaçınılması iyi olur, şu sebeple bu, Dominic Raab'ın eve güvenli geçişinizi müzakere etmesini beklerken bir hücrede izole bir zamana yol açabilir. Doğrulanmamış raporlar, mahalli işletmeleri desteklemeyi seven Anthony Joshua için yerel olan Wembley'de alkole izin verileceğini de öne sürüyor. PPV fiyatının minimum 25 sterlin olmasını bekleriz, bu da aşağı yukarı İngiltere'nin başkentinde iki pint lager'e eşdeğerdir.

Bu nedenle, eşcinselliğin yasadışı olduğu Suudi Arabistan'da ne olursa olsun muhteşem bir eğlence gösterisinin ne olacağını resmi açıklamayı beklerken, bu kavganın her iki boksöre de büyük oranda uyuşturucu getireceğinden ve neyin desteklenmesine yardımcı olacağından güvenli olabiliriz. Anthony Joshua'nın kalbi, yerel işletmeler için oldukca değerlidir.

TAKİP ET   Google News Abone OlBir Yorum Yaz