Fortnite, Toplam Oyuncu Rekorunu Kırdı ! Bunu Çılgın Parti ile Kutlayacak


Oyun dünyasında, bilhassa ilk çıkmış olduğu dönemde istatistikleri altüst eden Fortnite, başarıya doymuyor. Battle royele oyunu, toplam kayıtlı oyuncu sayısıyla yeni tek tek üstün dereceli kırdı ve oyuncuları bir Çılgın Parti etkinliğine çağırıyor.
Fortnite, Toplam Oyuncu Rekorunu Kırdı ! Bunu Çılgın Parti ile Kutlayacak

Epic Games, popüler battle royale oyunu Fortnite'ı düzenli içerik güncellemeleri, yeni sezonlar, ses getiren etkinlikler ve konserleriyle canlı tutmayı başarıyor. Battle royale oyunu, toplam kayıtlı oyuncu sayısında rekor kırarak ulaşılması zor bir başarıya imza attı.

Fortnite, 350 milyondan fazla kayıtlı oyuncu sayısına ulaştı. Geliştiriciler ayrıca, kullanıcıların nisan ayında Fortnite'ta geçirdikleri saat sayısını da açıkladı ve kayıtlı oyuncu sayısı kadar, aktif oyuncu sayısında da iddialı olduklarını gösterdiler. Geçtiğimiz 30 gün boyunca oyuncular, Fortnite sunucularında toplam 3,2 milyar saat geçirdi.

Fortnite'a Çılgın Parti etkinliği gelicek:

 

Fortnite, artık bir Battle Royale oyunu olmanın yanı sıra kocaman bir platform haline geldi. Epic Games, 12,3 milyon izleyiciyle üstün dereceli kıran Travis Scott konserinin peşinden şimdi de Çılgın Parti etkinliğine hazırlanıyor. Çılgın Parti Ön Gösterimi, 9 Mayıs Cumartesi günü TSİ 04.00'da başlayacak.

Çılgın Parti'de meşhur DJ'ler Dillon Francis, Steve Aoki ve deadmau5, Ana Sahne'deki kocaman ekranda arka arkaya canlı olarak sahne alacak. Yetişemeyenler 05.00'a kadar katılırlarsa gösterinin geri kalanını canlı olarak izleyebilecekler. Ayrıca aynı gün saat 21.00 ile 22.00 içinde Ana Sahne'deki gösterinin tekrarı yayınlanacak.

Fortnite'ta Ana Sahne haricinde etkinlikler de olacağını söyledi

Ana Sahne'deki gösteriler Çılgın Parti'nin yalnızca bir kısmını oluşturuyor. Oyuncular Hava Dalışı Yırtığı'nda havadaki engelli pistte puan toplayabilecek, Japon Balığı'nın Sürat Teknesi Yarışı'na katılabilecek ve Plaza'dan yeni Boya Fırlatıcı benzer biçimde eşyaları alabilecekler.

Çılgın Parti etkinliğinin bir parçası olarak, 9-11 Mayıs tarihleri arasında Fortnite'ta oturum açan hepimiz müziğe tepki vererek değişen Neon Kanat sırt süsünü ücretsiz bir şekilde alacak. Eğlenceye katılmak isteyenler Fortnite Battle Royale'de oyun modu olarak "Çılgın Parti"yi seçebilirler.

TAKİP ET   Google News Abone Ol

Etiketler:


Bir Yorum Yaz