Fortnite telefon kulübelerinde nasıl gizlenir


Fortnite Bölüm 2 Sezon 2, telefon kabinlerini avlamayı ve kılık değiştirmeyi içeren ilk haftadaki zorluklarını tanıtıyor.
Fortnite telefon kulübelerinde nasıl gizlenir

Fortnite Bölüm 2 Sezon 2, telefon kabinlerini avlamayı ve kılık değiştirmeyi içeren ilk haftadaki zorluklarını tanıtıyor.

Bir legnthy gecikme ve daha uzun normalden daha sükunet sonra Fortnite, ikinci sezon sonunda geldi. Bununla birlikte, oyuncuların Marvel Comics'in kendi mercisini ağızlı Deadpool ile yeni bir crossover dahil etmek için dalmaları için yeni bir içerik acele etti. Aslında, oyuncular aslında sadece malzeme ile dolu bir banyo ve tamamlanması gereken bir dizi zorluk olan gizli gizemini keşfedebilirler . Buna ek olarak, Battle Pass zorluklarının ilk haftası da canlıdır ve oyunculara en iyi Clark Kent kimliğine bürünme görevi verir.

Brutus Brifingleri olarak bilinen Fortnite oyuncularının kendilerini gizlemek için bir telefon kulübesi bulmaları gerekecek. Ayrıca meydan okuma, oyuncuların hepsini bir seferde tamamlayamayacağını açıkça ortaya koyuyor, çünkü en az üç maçın oynanması gerekiyor.

Telefon Kulübesi Yerleri

Kırmızı telefon kulübelerinin çoğu, Sezon 2'nin bir parçası olarak haritaya eklenen yeni konumlarda bulunabilir.

  • Rig - Bu konum haritanın güneybatı kısmında Slurpy Bataklığı'ndan çok uzakta değil. Aslında biri helipadın doğu tarafında, diğeri kırmızı ve yeşil kaplar arasında batı tarafında olmak üzere iki telefon kulübesi var.
  • Ajans - Haritanın tam ortasında, su ile çevrili. İlk telefon kulübesi ajansın önünde küçük bir merdivenle inşa ediliyor. Binanın arkasında sağ tarafta ikinci bir kabin bulunur.
  • Grotto - Uzak doğuda, aslında bir dizi düşman NPC'si olan bir yeraltı üssü olan bu yeni yer. Bu alana girdikten sonra, telefon kulübesi bir gözetleme kulesinin dibinde düz ileride olacaktır. Üssün ortasında helikopter pistinin yanında ikinci bir seçenek var.
  • Yat - haritanın Sağ üst kısmı kıyı kapalı bir teknedir. Standın kendisi teknedeki helikopter pistinin hemen yanında.

Bazen, Grotto'daki Brutus Boss da dahil olmak üzere bu alanların çoğunu koruyan özel tavukçu bulunabilir. Yenilgiye uğradığında, Brutus 'Minigun adlı efsanevi bir silah bırakıyor.

Henchman Ve Kılık

Bir telefon kulübesine gitmek bir şeydir, ancak aslında girmek başka bir şeydir. Her birini korumak oyunculara ateş etmekten çekinmeyecek bir AI Henchman . Bazı yerlerde işleri daha da zorlaştıracak otomatik kuleleri vardır. Oyuncular hızlı bir şekilde telefon kulübesine taşınmalı ve bir tavukçu olarak gizlenmek için onunla etkileşime girmelidir. Gizlendiğinde, kulelerin veya NPC düşmanlarının hiçbiri artık bir tehdit olmayacak ve oyuncunun alanda serbestçe hareket etmesine izin vermeyecek.

Bir tavuklara silah ateşlemenin kılık değiştireceğini unutmayın. Bu, silkeleme seçeneği gerçekleştirmek oyunculara yakındaki sandıkları ve diğer düşmanları vurgulamaları için bir tarayıcı vereceğinden, üst el almak için taktik olarak kullanılabilir. Bir tavukçıyı nakavt ettikten sonra, oyuncular onları toplayıp kilitli alanlara girmek için kullanabilir veya yakın zamanda yağsız silahlardan birkaçını içerebilecek daha fazla yağma için özel sandıklar açabilirler . Ancak, bir gizleme kullanmak da kimlik tarayıcı sandıklarını veya kilitli kapıları açmanın iyi bir yoludur.

Fortnite artık Nintendo Switch, PC, PlayStation 4, Xbox One ve mobil cihazlarda kullanılabilir.

TAKİP ET   Google News Abone Ol

Etiketler:


Bir Yorum Yaz