Fortnite Sezon 2 Tüm Altın Kaplama Kilidi Nasıl Açılır ?


Sezon 2 şimdi Fortnite üzerinde tam hızda ve oyuncular şimdi altı farklı Battle Pass derisinin altın varyantlarının kilidini açma şansına sahipler.
Fortnite Sezon 2 Tüm Altın Kaplama Kilidi Nasıl Açılır ?

Sezon 2 şimdi Fortnite üzerinde tam hızda ve oyuncular şimdi altı farklı Battle Pass derisinin altın varyantlarının kilidini açma şansına sahipler.

Epic Games, oyuncuların belirli Fortnite kaplamalarını parlak, göz alıcı altınlara daldırarak yeni bir yolla tanıştırdı . Bu zarif yükseltmeyi elde eden birkaç kaplama var, ancak sadece iddia etmek için hazır değiller; oyuncuların onlar için çalışması gerekecek. Yöntem basittir, ancak bunu yapmak için kesinlikle biraz zaman gerekecektir.

İster inanın ister inanmayın,Fortnite Sezon 2 sonunda geldi. Oyuncular sadece dört ay süren ve bugüne kadarki en uzun sezon olan Bölüm 2'nin çok uzun bir ilk sezonundan çıkıyorlar. Oyun, birçok yeni zorluk, oyuncuların Hayalet veya Gölge grupları arasında seçim yapma fırsatı ve Battle Pass kaplamalarının altın varyantlarının kilidini açmanın bir yolunu başlattı.

Altın Kaplamaların Kilidini Açma

Kapmak için altı altın kaplama var, bunlar arasında Midas, Brutus, TNTina, Skye, Agent Peely ve Mewoscles, Battle Pass ile açılan tuhaf - biraz dehşet verici - yeni bir deri . Neyse ki, oyuncuların bunları elde etmek için üstlenecekleri karmaşık bir görev kümesi yoktur. Tüm oyuncuların yapması gereken Battle Pass seviyelerini yükseltmek. Ancak bu biraz öğütme gerektirir. Yeni kaplamalar, belirli bir seviyeye ulaşıldığında kilidini açar ve seviye 300 hepsinin kilidini açar.

  • Midas: 100 Seviye
  • Brutus: 140 Seviye
  • Miyavlar: 180 Seviye
  • TNTina: 220 Seviye
  • Skye: 260 Seviye
  • Ajan Peely: 300 Seviye

Daha önce de belirtildiği gibi, Sezon 2'de oyuncular iki gruptan birine katılabilir: Gölge veya Hayalet. Hangi fraksiyonu seçtiklerine bağlı olarak, farklı bir dizi zorluk üstlenebileceklerdir. Shadow fraksiyonunu seçen oyuncular , daha iyi görünümlerin kilidini açmaya ve fraksiyonlarında ilerletmeye yardımcı olacak Shadow güvenli ev konumlarını bulmaya başlamalıdır. Yine de, her güvenli ev tavuklar tarafından korunduğu için dikkatli olun, bu yüzden hazır olun.

Muhtemelen Sezon 2'nin en çok arzu edilen derilerinden biri doğrudan Marvel çizgi romanlarından geliyor. "Ağızlı Merc" hayranları bir dizi gizli zorluğu tamamlayarak Deadpool kaplamasının kilidini açabilecekler . Başlamak için oyuncuların önce Deadpool'un saklanma yerlerini bulmaları gerekecek. Daha sonra, şu anda mevcut olan ilk meydan okumalarını üstlenmeleri gerekecek. Zaman geçtikçe, her biri farklı bir ödülle yeni zorluklar ortaya çıkacaktır./p>

Fortnite sezon 2 bölüm 2, Mobile, PC, PS4, Switch ve Xbox One'da kullanılabilir.

TAKİP ET   Google News Abone Ol

Etiketler:


Bir Yorum Yaz