Fortnite Gizli Pasajları: Gizli Pasajlarda Nerede Saklanmalı


Fortnite, haritanın her yerine gizlenecek gizli yollar ve yerler ekliyor ve onları bulmak ve üzerinde yürümek için bir meydan okuma var.
Fortnite Gizli Pasajları: Gizli Pasajlarda Nerede Saklanmalı

Fortnite, haritanın her yerine gizlenecek gizli yollar ve yerler ekliyor ve onları bulmak ve üzerinde yürümek için bir meydan okuma var.

Fortnite Bölüm 2 Sezon 2, süper kötü adam patronları ve oyuncuları telefon kulübelerinde gizleyen casus temasıyla ilgilidir. Bu hafta Fortnite, haritanın her tarafındaki çöplüklere ve port-o-potties'e gizlenmiş gizli pasajlar ekledi. Bu gizli pasajlarda saklanmak ve yeni bir yere çırpılmak için bu hafta Brutus'un Brifing mücadelesi var.

Gizli Pasajlar

Fortnite oyuncuları, haritanın her yerinde aniden bir sürü portatif tuvalet ve damperli kamyon olduğunu fark etmiş olabilirler. Bunlar düşmanlardan ve diğer oyunculardan uzak durmak için harika saklanma yerleri olabilir, ancak oyuncuları haritada başka bir yere tamamen getirebilirler. Sadece normal maçlarda mevcuttur, bu bir utançtır; Epic izin verirse bu, Yaratıcı Mod'a eğlenceli bir ek olabilir.

Meydan Okuma

Brutus'un Mücadelesi için, oyuncular üç farklı maçta üç gizli pasajdan geçmek zorunda kalacaklar. Bu, sadece basit bir saklanma yeri mi yoksa bir geçit mi olduğunu görmek için bir çöp kutusuna tırmanmayı biraz daha kolaylaştırır. İşte hem gizleme noktaları hem de pasajlar için tüm konumların bir haritası; Bazı kartal gözlü Fortnite hayranları, bu yerlerin çoğunun gizli kötü adamların merdivenlerine ve Gölge Güvenli Ev Konumlarına yakın olduğunu fark edebilirler.

Gizli pasajları keşfetmek, oyuncuları, Bölüm 2 Sezon 2 kasa konumlarının bulunduğu haritalardaki yerlerin çoğuna dökecek ve oyunculara her bir kasada saklanan yeni Legendaries'e daha fazla erişim sağlayacaktır.

Tek yönlü Gizli Pasajlardan bazıları, oyuncular onları yağmaladıktan sonra kolay bir çıkış için kasaların içinde bile bulunurlar, bu yüzden bunlara erişmek için kapıları açmak için önce kasa anahtar kartlarının konumuna ihtiyaç duyarlar.

Zorluğu Tamamlamanın Kolay Yolu

Oyuncular gizli geçit meydan okumasını hızlı bir şekilde tamamlamaya çalışıyorlarsa, haritanın tam ortasına gidebilirler. Bu yerde, oyuncuların bu gizli pasajlara girmesine izin verecek yedi tuvalet var. Ayrıca yeni Fortnite kötülerinin gizli merdivenlerininher birinde en az bir gizli geçit var , bu yüzden onları aramak için başka bir harika yer. Bunu üç maçta yapın ve meydan okuma hiçbir zaman tamamlanmayacak.

Fortnite artık mobil, PC, PS4, Switch ve Xbox One için kullanılabilir.

Benzer Yazılar:

Fortnite Sezon 2'Deki Tüm Altın Kaplamaların Kilidini Açma

 

TAKİP ET   Google News Abone Ol

Etiketler:


Bir Yorum Yaz