Fortnite Ghost veya Shadow Poll Hangi Grubun Daha Popüler Olduğunu Ortaya Çıkardı


Bölüm 2'deki Fortnite Sezon 2, oyuncuların en popüler olan yeni bir anket gösterdiği Hayalet veya Gölge fraksiyonları arasında seçim yapmalarını sağlar.
Fortnite Ghost veya Shadow Poll Hangi Grubun Daha Popüler Olduğunu Ortaya Çıkardı

Fortnite'daki Temsilcilerin kaderi oyuncuların ellerinde. Bölüm 2'nin 2. sezonu burada ve gizli ajan temalı sezon içerik, yeni eşyalar ve elbette sırlarla dolu.

Fornite'ın bu yeni sezonunun heyecan verici bir yönü, hafif ve karanlık gibi bir Hayalet ve Gölge hizip savaşıdır. İki grup birbirine karşı oyuklaşıyor, sadece oyundaki irfan değil, aynı zamanda haritanın kendisine yayıldı. Sonunda kimin hayran kitlesi tarafından tercih edileceğini görmek ilginç olacak, Ghost veya Shadow. Resmi Fortnite Twitter sayfası, hangi taraftarların, özellikle oyuncuların kilidini açan ilk ajan Brutus için tercih ettiklerini görmek için bir anket hazırladı. Yazma sırasında, Hayalet hizip% 51 ile lider durumda.

Oyundaki herhangi bir ajan için bir grup seçebilmek için oyuncular ajanın kilidini açmalı ve bir takım zorlukları tamamlamalıdır. Tamamlandığında, bu oyuncu  o ajan için kalıcı Hayalet veya Gölge grubunu seçebilir . Ajanların çoğu, gruplarına bağlı olarak siyah veya beyaz bir kıyafeti var. Epic Games ayrıca bu seçimlere bağlı olarak diğer uzun vadeli mevsimsel etkilerin olabileceğini ima etti.

Fortnite, tüm zamanların en başarılı video oyunlarından biri olmuştur. Ancak son zamanlarda Dünya'ya hafif bir düşüş yaşadı. ne kadar  yükseldiğinde, oyunun böyle bir yerde sonsuza kadar kaldığını hayal etmek zor. Yine de, Epic Games, hayran kitlesiyle yaratıcı yollarla bağlantı kurmanın yollarını yeniden değerlendirmek ve bulmak zorunda kalacak. Ghost vs Shadow fikri kesinlikle oyuncularla etkileşim kurmanın eğlenceli bir yoludur.

Crossover'lar ayrıca Fortnite için başarının anahtarı oldu. Bu kez  Deadpool , seri için daha önce hiçbir crossover'ın sahip olmadığı şekillerde sezon üzerinde büyük bir etkiye sahip görünüyor. Kimse Deadpool için oyunda bir cildin olup olmayacağını veya ne zaman kullanılacağını bilmiyor. Ama heyecan artıyor. Oyuncular Deadpool'un Ghost veya Shadow versiyonunu seçebilirlerse ilginç olurdu.

Bölüm 2, Sezon 2 unutulmaz bir olmak için şekilleniyor. Bu, Epic Games'in yaratıcı tasarım seçenekleriyle birçok oyuncu tabanını ele geçirmesi için altın bir fırsat

Fortnite, Mobil, PC, PS4, Switch ve Xbox One'da kullanılabilir

TAKİP ET   Google News Abone Ol

Etiketler:


Bir Yorum Yaz