Fortnite Ajan Peely Altın Kaplama Kilidi Nasıl Açılır ?


Popüler Battle Royale oyunu Fortnite’ta 350. Seviyeye ulaşmak ve altın Ajan Peely’yi açmak için yapmanız gereken şeyler neler? Bu sorumuzun cevabı, bir Fortnite oyuncusu tarafınca Reddit’te paylaşıldı.
Fortnite Ajan Peely Altın Kaplama Kilidi Nasıl Açılır ?

Epic Games’in muhteşem bir halde duyulmasını elde eden oyunu Fortnite, günümüzde hâlâ milyonlarca oyuncuya haiz ancak oyun içerisinde yalnızca sayılı kişinin başarabildiği bir şey var; o da 350. Seviyeye ulaşarak Ajan Peely’nin altın kaplama hâlini elde etmek.

Peki oyunda 350. Seviyeye ulaşmak için neler yapmanız icap ettiğini biliyor musunuz? İşte bir Fortnite oyuncusu, 350. Seviyeye ulaşarak bu özel karaktere haiz olmanız için yapmanız gerekenleri tek tek anlattı. Yalnız şimdiden uyarmakta fayda var; o seviyeye ulaşmak hiç de basit olmayacak.

Toplamda 29,5 milyon deneyim puanı gerekmekte:

Fortnite Ajan Peely Altın Kaplama Kilidi Nasıl Açılır ?

Reddit kullanıcısı ve Fortnite oyuncusu ‘zMuska’ tarafınca hazırlanan grafiğe gore oyuna yeni başladıysanız 350. Seviyeye ulaşmak için toplamda 29,5 milyon deneyim puanı elde etmeniz gerekiyor. Yani 350 Seviyeye ulaşmak uğruna hayatınızı resmen Fortnite’a adamanız gerek tabiki sadece bunun tek yolu bu değil.

ZMuska’nın hesaplamalarına bakılırsa oyundaki her bir görevi başarıyla tamamlarsanız 13,6 milyon tecrübe puanına ulaşıyorsunuz. Bunu yaptığınızda 350. Seviyeye ulaşmak için hâlâ toplamanız ihtiyaç duyulan 15,9 milyon deneyim puanı kalıyor. Oyundaki görevleri de tamamladığınıza bakılırsa oyunda bu edinim puanını elde etmek için tek seçeneğiniz oyunu oynamak oluyor.

350. Seviyeye en kolay yoldan ulaşmak:

Fortnite Ajan Peely Altın Kaplama Kilidi Nasıl Açılır ?

Peki en kısa yoldan gereken deneyim puanını nasıl toplayabilirsiniz? ZMuska’nın hesaplamalarına gore yalnızca düzgüsel bir biçimde oyun oynarsanız, ortalama 15.302 oyunda veya 2.032 saatte ihtiyaç duyulan deneyimi kazanabilirsiniz. Yani 350. Seviyeye 1 hafta arasında ulaşmak istiyorsanız oyunu günde 19 saat boyunca oynamanız gerekiyor.

En kısa yoldan bu tecrübe puanını elde etmek istiyorsanız, Team Rumble oyun modunu oynamalısınız. Oyuncunun hesaplamalarına bakılırsa bu oyun modunda 1.060 oyun oynarsanız gerekli edinim puanını elde edebilirsiniz. Yani oyunu toplamda 406 saat oynayarak 350. Seviyeye ulaşabilirsiniz.

Fortnite Tabii bu hesaplamalar konusunda birkaç uyarımız da bulunuyor. ZMuska’ya nazaran hesaplamalar sadece oyunu bir sezonun 105 günü süresince oynarsanız ve her oyununuz iyi geçerse doğru çıkıyor. Ayrıca oynanış süresine lobide bekleme benzer biçimde süreler eklenmemiş durumda.

TAKİP ET   Google News Abone Ol

Etiketler:


Bir Yorum Yaz