Floyd Mayweather "Canelo'yu Yenerse Billy Joe Saunders'la Savaşmak İçin Görüşmelerde"


Şu anda boks web sitelerinde tur yapan bir hikaye, süperstar Floyd Mayweather'ın "Saunders Canelo'yu yenmesi durumunda Billy Joe Saunders ile savaşmak için görüşmelerde olduğunu" öne sürüyor.
Floyd Mayweather "Canelo'yu Yenerse Billy Joe Saunders'la Savaşmak İçin Görüşmelerde"

İngiltere'deki tabloid The Sun, bu sabah "içeriden birinin" gazeteye konuşarak 44 yaşındaki Mayweather'ın planlarını ortaya koyduğu bir özel yayın yayınladı.

O zamandan beri, bir dizi site bu beklenmedik gelişme hakkında rapor verdi.

 Görünüşe göre Mayweather, Saunders'la bir kavgayı değil (sadece BJS bu gece Canelo'yu yenerse) aynı zamanda Conor McGregor ile bir dönüşü ve Jake Paul ile bir kavgayı da hedefliyor (Floyd elbette bu yılın ilerleyen saatlerinde çok abartılı bir sergide Logan Paul ile dövüşecek ). Boks hayranları için, Mayweather'ın en gerçek ilgiyi getiren Saunders'la savaşması önerisidir.

Floyd, "gerçek" dövüşe "gerçek" bir dönüş yapabilir mi?

Kaynak The Sun'a “Floyd profesyonel boksa dönüş yapmayı düşünüyor ve Billy Joe Saunders ile savaşmak istiyor” dedi.

“Billy Joe'yu değerlendiriyor ve Canelo'yu yenerse onunla savaşmak için görüşüyor. Unutma, Floyd, Canelo'yu yenen tek dövüşçü. Floyd kendini daima en iyi durumda tutuyor, bu yüzden geri dönüşü yapması zor olmayacak. "

Belki Mayweather, Saunders'da onu 44 yaşında bile kolayca yeneceğine ikna eden bir şey görür. Ama asıl önemli uyarı BJS'nin bu gece Texas'ta kazanması gerektiğidir.

Canelo, çoğu uzmanın yapacağını düşündüğünü yaparsa ve savunan WBO süper orta sıklet şampiyonunu yenerse tüm bahisler iptal olur.

Ancak, eğer - eğer - Saunders büyük üzüntüyü kaldırabilirse (ve destekçileri olmadan, büyük bir örnek için çok sesli bir Tyson Fury olmazsa), o zaman belki de dört gözle beklediği muazzam bir kavga daha yaşayacaktır.

Floyd Mayweather Canelo'yu Yenerse Billy Joe Saunders'la Savaşmak İçin Görüşmelerde

Billy Joe Saunders, Canelo Alvarez, Floyd Mayweather Jr, Jake Paul, Logan Paul - Boks HaberleriMayweather-Saunders “görüşmelerinin” konuşmasında herhangi bir gerçek varsa, o zaman Saunders'ın artık sadece birkaç saat uzakta olan kavgaya yönelmesi daha da fazla motivasyona sahip.

 Saunders bu gece çekerse Mayweather gerçekten geri gelecek mi? Kim bilir, ama bu hikaye şimdiden bol miktarda gevezelik yarattı.

TAKİP ET   Google News Abone OlBir Yorum Yaz