Fatih Portakal’ın neden korkup ekranı bıraktığı ortaya çıktı. Kendi ağzıyla anlattı


Fox TV Ana Haber Bülteni sunuculuğundan ayrılarak emekli olan Fatih Portakal, teknesiyle koyları geziyor. Portakal, yeni açtığı Youtube kanalında son gittiği yer olan Marmaris’teki Ağıl Koyu’nu paylaştı.
Fatih Portakal’ın neden korkup ekranı bıraktığı ortaya çıktı. Kendi ağzıyla anlattı

BİRÇOK KİŞİ ŞU ANDA ONUN YERİNDE OLMAK İSTERDİ

Fox TV’den ayrılarak emekli olmaya karar veren Fatih Portakal açtığı Youtube kanalında teknesiyle gittiği yerleri tanıtıyor.

"Korktuğu" için televizyonculuğu bıraktığı ileri sürülen Fatih Portakal'ın paylaştığı videolar durumun hiç de öyle olmadığını açıkça gösterdi.

Paylaştığı her videoda hayatın ve yaşadığı güzel anların tadını çıkarmaya çalışan ünlü gazeteci ve televizyoncu Fatih Portakal'ın kendine ait sosyal medya TV kanalında paylaşımlar yapması da bu aldığı kararın tamamen hayata karşı bir duruş olduğunu gösteriyor.

Emekli olduktan sonra da bazı olaylara sosyal medya hesabından tepki göstermesi veya yorumda bulunması da Fatih Portakal'ın "korkup ekrandan kaçmadığının" bir göstergesi.

Portakal ilk olarak Marmaris’te bulunan ‘Ağıl Koyu’ olarak da bilinen Dirsekbükü’nü tanıttı. Portakal, tek kelimeyle ‘nefis olarak’ tanımladığı koya sadece deniz yoluyla gelinebildiğine dikkat çekti.

Koyun kenarında bulunan bir aile restoranı olduğunu belirten Portakal, restoranı işleten ailenin en büyük sorununun su temininde olduğuna dikkat çekti.

Portakal çektiği ikinci videoda ise Ağıl koyunda bulunan ve bir ailenin işlettiği restoranda ‘anne’ konumunda olan Beşgül’ün sabah erkenden kalkarak gözleme yaptığını anlattı. Portakal, ayrıca, Beşgül’ün oğlu Niyazi’nin tekneleri dolaşarak gözlemeleri sattığını da söyledi.

TAKİP ET   Google News Abone Ol

Etiketler:


Bir Yorum Yaz