Edu Mail Alma Yöntemi 2021 – EDU Uzantılı Mail Alma


Edu mail alma, edu mail nasıl alınır, edu uzantılı mail alma, ücretsiz edu mail nasıl alınır ? Tüm bu soruların cevabı bu yazımızda.

Bugün (12.05.2019) NameCheap domain sitesi öğrencilere özel olarak .me uzantılı domaini ücretsiz şekilde veriyor. Ama Namecheap .me uzantılı ücretsiz domain için .edu uzantılı mail adresi istemektedir bizde bu yazımızda şu an güncel olan edu mail alma yöntemi göstereceğiz.

Bu göstereceğimiz edu mail açma yöntemi internet üzerinde bulabileceğiniz en güvenilir, denenmiş ve ücretsiz tek yöntemdir. Şimdi nasıl ücretsiz bir şekilde .edu uzantılı mail adresi alabileceğinizden bahsedeceğiz. Ücretsiz edu mail alma konumuza geçmeden önce edu mail adresiyle neler yapabilirsiniz kısaca bahsedelim..

Bu ücretsiz .edu mail adresi ile GitHub, NameCheap, Amazon, MS Azure gibi bir çok şirketin öğrencilere özel fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Edu Mail Alma Yöntemi – Edu Uzantılı Mail Adresi Nasıl Alınır ?

Ücretsiz .Edu Uzantılı Mail Alma

Yukarıda NameCheap sitesinin verdiği ücretsiz domain sitesinin bir görseli var arkadaşlar. Sizde bu linke tıklayarak NameCheap for Education sitesine gidebilirsiniz.

Evet arkadaşlar şimdi nasıl ücretsiz edu mail alabiliriz ona geçelim

İlk olarak kendimize sahte bir isim oluşturmamız gerekli bunun için fake kimlik oluşturan siteleri kullanabilirsiniz veya bildiğiniz bir site varsa onu da kullanabilirsiniz ben yine de size bir site vereyim. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Gender kısmına cinsiyetinizi seçin Male (Erkek) – Female (Kadın)

 

Name Set kısmına seçtiğiniz ülkenin milliyetini ABD (United Patates) seçerseniz Name Set kısmı American olacak şekilde.

Country kısmına istediğiniz ülkeyi seçin ABD seçerseniz iyi olur. Diğerlerini denemedim çünkü

 

EDU Uzantılı Mail Alma

Ücretsiz Edu Mail Alma – Ücretsiz .Edu Uzantılı Mail Alma

  • Bunun için Buraya tıklayıp ilgili sitemize giriş yapıyoruz.
  • ve New Users>>>Sign up with Email seçeneğine tıklıyoruz burada
  • Sahte profilimize bakarak istenilen bilgileri eksiksiz bir şekilde giriyoruz.
  • Sonrasında çıkan soruları ve bilgileri Google Translate üzerinden çevirerek dolduruyoruz.
  • artık edu uzantılı mail adresimizi almış bulunmaktayız arkadaşlar.

Konu anlatımı kısa ama yapması uzun bir konu oldu tüm adımları ve fake profildeki bütün bilgileri eksiksiz bir şekilde girmeye çalışın.

Uyarı: EDU Mail adresi alma konumuz NameCheap sitesinin ücretsiz .me uzantılı domain fırsatı için paylaşılmıştır. Kötü amaçlı kullanımlar sonucunda doğabilecek sorunlardan haberbucuk.com websitesi sorumlu değildir.

alıntı: eniyilerde.com

TAKİP ET   Google News Abone Ol

Etiketler:


Bir Yorum Yaz