Duygu Özaslan son pozlarıyla dikkatleri üzerine çekti


Sosyal medyada yayınladığı bikinili kareleri ile Bodrum tatilinde objektiflere yansıyan görüntüsü arasındaki fark çok konuşulan YouTuber Duygu Özaslan, Instagram hesabından yeni pozlarını yayınladı.
Duygu Özaslan son pozlarıyla dikkatleri üzerine çekti

Geçtiğimiz haftalarda Bodrum'da tatil yaparken havuz kenarında görüntülenen Duygu Özaslan'ın, kendi yayınladığı bikinili pozları ile sosyal medyaya yansıyan görüntüler arasındaki fark gündem olmuştu.

Magazin gündeminde çok konuşulan fotoğraflardan sonra ünlü YouTuber, "Öz sevgi, öz saygı ve öz fotoğrafçılık" notu ile yeni pozlarını paylaştı.

Düzgün fiziği ve güzelliğiyle dikkat çeken Duygu Özaslan'ın iddialı kareleri, takipçilerinden yaklaşık 200 bin beğeni aldı.

KİLOLUM HALİM HEPİNİZDEN GÜZEL

"KİLOLUM HALİM HEPİNİZDEN GÜZEL" 

Photoshop'suz karelerine yorum yağan Duygu Özaslan, gelen eleştirilerin ardından Twitter hesabından, "Benim kilolu halim bile hepinizden güzel" paylaşımını yapmıştı.

Bir Twitter kullanıcısı, "Olay Duygu Özaslan’ın kilo almış olması değil, olay şu an olduğu halini kabullenip sevmek yerine kendi görmek istediği hali yansıtmak, insanları kandırmak. İnsanlar lanse edilen “mükemmel” vücutları görüp kendini sorguluyor, aç bırakıyor, sağlığını kaybediyor" diyerek eleştirmişti.

Özaslan daha sonra ise Bulimia Nervoza hastalığına yakalandığını açıklamıştı: Evet, kilo aldım. Aslında sonra açıklayacaktım ama şimdi söyleyeyim; bulimia nervoza hastalığına yakalandım. İyileşme sürecindeyim.

Öte yandan Duygu Özaslan, bir süredir basketbolcu Maxim Can Mutaf ile aşk yaşıyor.

TAKİP ET   Google News Abone Ol

Etiketler:


Bir Yorum Yaz