Cem Özer’in özel fotoğrafları ifşa oldu! 'SOSYAL MEDYADAN SEVİŞMEYE BAŞLADIK'


Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının yorumculuğunu yapan Seren Serengil ünlü sanatçı Cem Özer hakkında önemli bir iddiayı ortaya attı. Bir döneme damga vuran ünlü şovmen ve oyuncu Cem Özer’in uygunsuz fotoğrafları takipçisi tarafından ifşa edildi. Cem Özer’in takipçisiyle konuşan Serengil’in sözlerine ünlü sanatçıdan jet yanıt geldi.
Cem Özer’in özel fotoğrafları ifşa oldu! 'SOSYAL MEDYADAN SEVİŞMEYE BAŞLADIK'

2017 yılında Pınar Dura ile dünya evine giren 61 yaşındaki Cem Özer’in takipçisiyle sosyal medya üzerinden yaptığı mesajlaşmaları ortaya çıktı. Evli ve iki çocuk babası olan Özer kendisi gibi evli olan Almanya’da yaşayan bir takipçisiyle sosyal medya üzerinden flörtleştiğini itiraf etti. Özer’in sözleri magazin gündeminde bomba etkisi yarattı.

SAPIKCA KONUŞMALAR YAPTI

Ünlü televizyoncu, sunucu ve yazar Cem Özer 2017 yılında Pınar Dura ile yaptığı evliliğin sonrasında adeta inzivaya çekilmişti. Televizyon ekranından uzak kalmayı seçen Cem Özer ve takipçisinin mesajları ortaya çıktı. Söylemezsem Olmaz programına konuşarak Cem Özer’le mesajlaşmalarını paylaşan takipçisi tacize uğradığını iddia etti.

Cem Özer’in özel fotoğrafları ifşa oldu! 'SOSYAL MEDYADAN SEVİŞMEYE BAŞLADIK'

Beyaz TV’ye konuşan kadın takipçi, “ Ben Almanya’da yaşayan bir gurbetçiyim. Bir ünlü tarafından tacize uğradım. Uygun olmayan resimler, fotoğraflar ve videolar atıldı. Bu Türkiye’nin ilk showmani ve evli bir insan. Monica Belluci’ye benziyorsunuz diyerek arkadaşlık kurmaya çalıştı. Uygun olmayan resimler attı ve sapık sapık konuşmalar yaptı. Ben de bunu başka kadınlara yapmasın. Başka kadınlara da yaptığını düşünüyorum. O yüzden bu sapıklığı kamuoyuna bildirmek istiyorum” dedi.

SOSYAL MEDYADAN SEVİŞMEYE BAŞLADIK

 

Takipçisinin Seren Serengil’e ulaşmasından sonra özel görüntüleri ifşa edilen Cem Özer programa telefonla katılarak açıklama yaptı. Takipçisiyle 11 önce Almanya turnesi sırasında tanıştıklarını söyleyen Özer taciz iddialarını reddetti. Ünlü sanatçı yaşanan olaylar için, “Bundan 11 sene önce Almanya turnesinde bir geceliğine bu kadınla birlikte olduk. Sonra başka bir şehre gittim. Bundan 6-7 sene önce bu kadın sosyal medyadan tekrar beni buldu. Tekrar benimle flörtleşmeye başladı. Sosyal medyadan sevişmeye başladık” ifadelerini kullandı.

Cem Özer’in özel fotoğrafları ifşa oldu! 'SOSYAL MEDYADAN SEVİŞMEYE BAŞLADIK'

Kadının evli olduğunu sonradan öğrendiğinin altını çizen Özer, “Bu kadının evli olduğunu öğrenince görüşmeyi kestim. Beni aramaya başlayınca her yerden engelledim. Pandemi döneminde beni yeniden yalvar yakar sosyal medyadan aradı. 35 dakika canlı görüşme var. Kendisini taciz ettiğini düşündüğü bir insanla neden 35 dakika kameralı görüşür?” dedi.

PARA KOPARTMAK İSTEDİ

Cem Özer’in özel fotoğrafları ifşa oldu! 'SOSYAL MEDYADAN SEVİŞMEYE BAŞLADIK'

Taciz iddialarının doğru olmadığının altını çizen Özer karısından ve sevenlerinden özür dilemeyi ihmal etmedi. Özer, “Bu görüntü ve konuşmaları benden para kopartmak için yaptığını düşünüyorum. Ben böyle bir kumpasa geldiğim için karımdan özür diliyorum. Benim karımla olan özel ilişki beni affeder ya da affetmez. O kısım beni ilgilendiriyor ” diye konuştu

TAKİP ET   Google News Abone Ol

Etiketler:


Bir Yorum Yaz